Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki ismeri az Abtronicot?

Ki ismeri az Abtronicot?

Figyelt kérdés
Használta már valaki sokáig? Bevált?
2010. aug. 26. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem használtam még, de tudom mire való. Olyan embereknek találták ki az elektromos izomstimulációt akik maguktól nem képesek mozgatni az izmaikat. Ha ide írogatsz akkor gondolom neked nincsenek ilyen problémáid, tehát nem neked való. A lényeg hogy tönkreteszi az ideg-izom kapcsolatot.
2010. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van Abtronicom, de az a véleményem, hogy ez csak olyannak való, akinek nincs súlyfelesleg a hasán. :S Nekem a szülés után elég nagy hasam maradt és komolyan mondom alig érzem az Abtronicot, kb. 8-10es erősségi fokozatra kell kapcsolnom :S Ellenben a párom hasán nincs "hurka" és csak lestem, hogy mit művel a hasával. Tényleg úgy rángatja, mint a tévében. (Az enyémen az a "rángatózás" se látszott) Szóval szerintem, ha huzamosabb ideig használná a párom, akkor használna, de nem hisz az ilyesmiben, úgyhogy most csak porosodik az csodaszerkentyű....
2010. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!