Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki ismeri Adipex retardot,...

Provokativ88 kérdése:

Aki ismeri Adipex retardot, irja le a tapasztalatait. Jo lenne tudni mar rola valamit. Hol lehet kapni? Mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
tapasztalatom szerint egy idegkárosító, hosszú távon semmit nem érő drog. beszerezni be lehet mindenféle jöttmenttől, aki külföldről behozza, bár nem lehetsz biztos benne, hogy tényleg az. vannak honlapok, nem nehéz rákeresni. sok sikert!
2011. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NE ADD FEL!!!

GYÓGYSZERTÁJÉKOZTATÓ

ÁRAK AKCIÓK

ELÉRHETŐSÉG

Fórum

Galéria

CHAT

Gyógyszertájékoztató


AZ ALÁBBI TÁJÉKOZTATÓT MINDENKINEK A FIGYELMÉBE AJÁNLOM MIELŐTT BELEVÁGNA AZ ADIPEX RETARD SZEDÉSÉBE!!! *Mivel az ***Adipex** retard nem kapható Magyarországon, ezért magyarnyelvű betegtájékoztató nem hozzáférhető. Az alábbi írásban összefoglalom a lefordított gyógyszertájékoztatót (egy-két saját tapasztalattal megspékelve) A legfontosabb leszögeznem azt a tényt,hogy az Adipex retard egy nagyon erős gyógyszer! Nem gyógynövény, nem táplálék kiegészítő, GYÓGYSZER!! Mint tudjuk minden gyógyszernek lehetnek mellékhatásai, bár ezek köszönő viszonyban sem állnak az itthon hallható történetekhez. Ezek olvasásakor (hallgatásakor) ne feledjük, hogy az Adipex több nálunk fejlettebb országban törzskönyvezve van és az orvosok sikeresen alkalmazzák jelentős túlsúly leküzdésére.

A máj biztosan nem fog tönkremenni a gyógyszer következményeként, mert bár keresztülhalad rajta, ez nem rendhagyó, hisz minden szájon át alkalmazott gyógyszer keresztülhalad rajta, még az Aspirin, vagy egy sima fejfájás csillapító is. Hormonproblémái sem lesznek az embernek, mivel az Adipex semmilyen hormont nem tartalmaz, ebből kifolyólag nincs hatással a fogamzásgátló hatására, tehát nyugodtan lehet szedni mellette.


Az Adipex az étvágyközpontra ható gyógyszer(gyakorlatilag blokkolja az éhségközpontot) drasztikusan csökkenti az éhségérzetet, gyorsítja az anyagcserét, emeli a pulzusszámot, ezáltal készteti a szervezetet a zsírégetésre. Gyakorlatilag a pulzusszám megemelkedésével egy olyan állapot jön létre mintha épp sport közben lenne az ember, így a retard hatásnak köszönhetően egész nap folyamatos a zsírégetés.

Az orvosok a szer rövid ideig való alkalmazását javasolják (max.3 hónap) ennyi idő elteltével a gyógyszer hatása csökken, mivel kezd a szervezet immuninsá válni a hatóanyaggal szemben. Ezért 3 hónap után minimum 8-10 hét szünetet kell beiktatni a 2. kúra megkezdése előtt, már amennyiben szükség van még 1 kúrára.


Napi adagja 1 kapszula,nagyon ritka indokolt esetben emelhető napi kettőre. Mellékhatások amik előfordulhatnak az Adipex retard szedése során! Gyakrabban előforduló enyhe mellékhatások:

-szájszárazság

-enyhe fejfájás a kúra első 1-2 napjában

-elalvási nehézségek

-szexuális vágy fokozódása

-enyhe vérnyomás emelkedés

-a pulzusszám emelkedésének következményként,enyhe szívdobogás

Mindezek az első pár nap után megszűnnek,vagy elő sem jönnek.

Ritka,de súlyosabb mellékhatások!

-a vérnyomás nagymértékű emelkedése

-heves szív verés

-mellkasi fájdalom,nehéz légzés már a legkisebb munka végzés során is

(ezek a tünetek főképp magas vérnyomással,illetve szívbetegséggel küzdő betegeknél jönnek elő!)


MIKOR KELL MELLŐZNI AZ ADIPEX RETARD SZEDÉSÉT!!!**

- 18 év alatt, 65 év felett

-táplálkozási betegségek( bulímia anorexia) esetén

-nem szedhető egyes antidepresszánsokkal,illetve más testsúly csökkentő szerekkel egy idejüleg

-nem szedhető monoamin oxidáz gátlóval (MAO inhibitor) egyidejüleg.


A MAO gátló kezelés után 2 héttel,el lehet kezdeni az Adipex szedését.-nem szedhető egyes pszihiátriai betegségek,alkohol,gyógyszer,illetve kábítószer függőség esetén -nem szedhető magas vérnyomás,és egyéb szív és érrendszeri betegségek esetén

-zöldhályog(glaucoma) és emelkedett szemnyomás esetén

-súlyos vese,vagy májbetegség esetén

-fokozott pajzsmirígy működés esetén

-vizeletpangással járó jóindulatú prosztata megnagyobbodás esetén

-terhesség,illetve szoptatás időtartalma alatt

-a gyógyszer hatóanyagára,illetve segédanyagaira való allergia esetén


Cukorbetegség esetén az Adipex retard kúra előtt az inzulin adag újra kalibrálása válhat szükségessé,erről a kezelő orvossal kell konzultálni. -alkohol fogyasztása nem javasolt a kúra időtartalma alatt


Az Adipex retard nyugodtan szedhető allergia elleni gyógyszerekkel, antihisz- taminnal, illetve nem receptköteles fájdalom csillapítókkal egyidejüleg.


SZEDÉSI TÁJÉKOZTATÓ!

Napi 1 kapszulát az első főbb étkezés előtt bevenni 1 nagy pohár vízzel.Akúra alatt rendkívül fontos a fokozott folyadék bevitel (minden nap minimum 2.5-3 liter)


TÉVHITEK AZ ADIPEX RETARD KAPCSÁN!!

Az Adipex retard Magyarországon nincs betíltva, csupán nincs törzskönyvezve ezért nem kapható, de bármelyik háziorvos (már amelyik hajlandó utána nézni a nemzetközi gyógyszerkönyvben hogy mi is ez) felírhatja a receptet és azokban az EU tagállamokban ahol törzskönyvezve van egyszerűen ki lehet váltani a gyógyszertárban.


AZ ADIPEX RETARD ÖSSZETEVŐI:

hatóanyag:75mg Phenterminum resinatum (ez 15mg fentermin) kapszulánként. segédanyagok: szójaolaj szójalecitin zselatin glycerol sorbitol homovanilin

2011. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha jót akarsz magadnak, inkább mással próbálj fogyni. az adipex retardtól olyan leszel, mintha be lennél drogozva. ennyi erővel fogyózhatnál kokainnal is.
2011. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedtem Adipexet 2x-is. Először egy levelet vettem,gondoltam kipróbálom. Jó volt szinte semmit nem ettem fogytam is egy keveset, aztán elkezdtem enni(nem azért mert éhes voltam,hanem mert nálam az evés inkább örömforrás xd) Később újra elkezdtem,akkor már 3 levelet vettem. Az elsőnél megint semmi étvágy,csak iszonyú szomjas voltam és pörögtem! A második levélnek már alig volt hatása annyira hozzászokott a szervezetem. Akkor hagytam abba mikor majdnem összeestem, mikor megemeltem egy pár kilós valamit. Elhagyott az erőm egyre gyengébb lettem. Ahogy abbahagytam elkezdtem enni, úh ami lement vissza is jött.
2011. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!