Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt hívják apu testnek?

Ezt hívják apu testnek?

Figyelt kérdés

Szóval 29/F vagyok.

Van egy 2 éves fiam. És mióta megszületett nem volt időm edzeni, illetve nehezebben tudtam odafigyelni az egészséges táplálkozásra is. Emiatt ezalatt a közel két év alatt híztam 8 kg-ot.


185cm vagyok, ezelőtt 80 kg, most 88 kg vagyok.


Ez leginkább a hasamon látszik meg. Engem nem nagyon zavar, viszont ettől még nem lustultam el teljesen. Amikor tehetem elmegyek futni, kicsit edzeni, és próbálok egészségesen étkezni stb...


Nektek is volt hasonló tapasztalatotok?

Ti leadtátok a felesleget vagy nem? És mennyi jött fel?



2021. jún. 30. 01:15
 1/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg ilyen a hasam:


[link]



Nem szeretnék tovább hízni, de nem zavar a jelenlegi formám. A többi testrészemen nem látszik, hogy híztam.

2021. jún. 30. 01:16
 2/10 A kérdező kommentje:
A kép megvan fordítva, elnézést 😅!
2021. jún. 30. 01:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogyha lehet kort és nemet is írjatok.
2021. jún. 30. 01:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aputestű vagy.
2021. jún. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már annak számít
2021. jún. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
27%

Annyira nem értem, komolyan? Miért nem lehet annyit leírni, hogy hanyag voltam magamra és nem figyeltem a kajára? Miért kell a gyerekre tolni a felelősséget, hogy miatta nem tudtál figyelni a táplálkozásra.. :D hagyjál már a faxsággal. Fagyasztott zöldséget veszel, párolod.. 3 perc alatt összeburítod, fuszer, aztán 40 perc múlva kész a hússal együtt, ha raksz hozzá. Ez olyan nagy teher, hogy ne férne bele a gyerek mellett?

Annyi idő alatt meglett volna, gyerek mellett, amennyi idő alatt ide leírtad a posztod, lehet fele annyi.

2021. jún. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

" Hogyha lehet kort és nemet is írjatok. "

Na annak aztán mi érteme lenne???

2021. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 az h kamu kérdés. Ugyanez a kép volt valami tök másik kérdésnél. Sajna nem jut eszembe melyiknél
2021. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amúgy mi értelme van az ilyen kamu kérdéseknek? Valaki unatkozik? Gyerekkorában nem hallott elég mesét, így aztán most bepótolja azzal, hogy ő talál ki meséket?
2021. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!