Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy foggyak le, ha jobbik...

Hogy foggyak le, ha jobbik esetben is csak tartani sikerül a súlyom és nem eszek sokat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 05:31
 1/8 A kérdező kommentje:
170 cm 120 kg
2021. júl. 2. 05:32
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Pékárukat zárd ki teljesen. Cukrot is. Több gyümölcs, zöldség, sok folyadék. Cukros üdítőket lődd ki! Plusz mozgás. Pl séta. Vagy úszás.
2021. júl. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Napjában egyszer eszel? Ez is evési zavar, sajnos így hiába eszel keveset, az azonnal megy tartalékba. Napjában legalább háromszor kell enni
2021. júl. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy héten át mérj le mindent, amit eszel vagy iszol (kivéve víz, nyilván), és írd fel.

Pontosan számítsd ki, mennyi kalóriát viszel be. Így ki fog derülni, hogy mit jelent pontosan az a "nem eszem sokat".

Gondolom, sportolni nem sportolsz, egy súlytartáshoz a "normálnak" érzett étkezés is elég lehet.

Én 127 kg voltam, és szintén azt mondtam, hogy nem eszem sokat, és egészségesen étkezem. Aztán írtam MINDENT egy hétig, és megdöbbentem.

Először rendbe szedtem a kajálásomat, aztán elkezdtem sportolni is, és most vagyok olyan 70 kg.

2021. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz. Lehet pajzsmirigy, vagy CH anyagcsere problémád, ki kell vizsgáltatni. 4-esnek igaza van a kevés relatív, pld. kaloriabazis.hu segíthet, hogy számold mit eszel/iszol, lehet meg fogsz döbbeni.
2021. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Számold a kalóriákat, egy héten 6 nap EGY ÓRÁS gyorsabb tempós séta. Ne egyél sok szénhidrátot, inkább lassú felszívódásuakat. Igyál sokat, lehetőleg vizet. Ha lemész 90-re akkor elkezdhetsz edzeni is.

Én is 170cm vagyok 89,3 kg.


A fogyás 3 titka:

Kalóriaszámolás

Mozgás

Rengeteg folyadék

2021. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Először érdemes megpróbálni számolni a kalóriákat 1-2 hétig (célszerűen makrotápanyagokkal együtt, ha már úgyis dolgozol vele). Ha az eredmény alapján fogynod kéne, de nem fogysz, akkor pedig orvoshoz fordulni. Szóval ezt a kettőt így kombinálni érdemes.
2021. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
"Nem eszek sokat" Igen, persze, ezt el is kéne hinnünk? 120 kg vagy és 170 cm a magasságod, ha tényleg nem ennél sokat, akkor simán fogynál, szerintem csak hozzá vagy szokva a zabáláshoz és azt tartod a normálisnak.
2021. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!