Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2000 kalóriát kéne ennem...

Napi 2000 kalóriát kéne ennem hogy foggyak,némelyik nap sikerül is van hogy még picit kevesebbet is,de olyan nehéz tartani hogy álljak ellen hogy ne egyem teli magam mindenfélével amivel nem kéne?

Figyelt kérdés

Pl tegnap kibírtam nagy nehezen hogy 2000nél stop,de ma megint elbuktam hazaértem munkából majdnem kilukadt a gyomrom olyan éhes voltam,pedig ettem a munkahelyen is,mióta jobban oda kell figyelnem azóta csak még jobban az evésen jár a fejem.

Mit csináljak hogy ne éhezzek folyton,vagy ne gondoljak annyit rá?


2021. jún. 15. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Iktass be köztes étkezésnek minimál kalóriás dolgokat és előre tervezd meg 3 napra mikor mit eszel hogy a keretbe beleférj. Csak az legyen nálad és otthon.


Ha nem telik el túl sok óra üresen nem lesz olyan hogy tök éhes vagy és bezabálsz, ha mégis tök éhes lennél mivel be van készítve az adag nem fogod túlenni magad vele.

2021. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
2000kcal viszonylag sok, valószínűleg rossz alapanyagokat választasz, amik térfogatra kicsik nem telítenek el, viszont sok bennük a kalória. Egyél egy almát, karalábét, retket, uborkát, 1-2 paradicsomot, 1 banánt ha belefér.
2021. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó amiket írtál azoktól megpusztulok olyan éhes leszek 🤣

Ha éhes gyomorra almát eszek szinte fáj a savassága miatt

2021. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Vékony szeletekre vágom, és elrágcsálom (lassan) mint egy csipszet, simán eltelít órákra.
2021. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rost és térfogat. Zabpehely (főzve vagy tejjel), borsó, bab. Ezeket próbáltad?
2021. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!