Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék minél hamar lefogyni?

Hogy tudnék minél hamar lefogyni?

Figyelt kérdés

Kb 175cm magas vagyok,tegnap vettünk mérleget,mert az előző még pár hónapja tönkrement.Nem szoktam a kg-val foglalkozni,de mégis “kipróbáltam” az újat.Mikor megláttam,hogy 100,4kg vagyok kicsit pánikba estem…

Nagyon nem látszott rajtam én olyan 75kg-ra tippeltem volna,de sajnos a mérleg nem azt mutatta.

Bár sajnos vannak rajtam már csúnya lila striák is kb mindenhol,én mégse gondoltam volna,hogy ilyen dagadt vagyok.

Az lenne a kérdésem felétek,hogy szerintetek mivel tudnám ezt hamar csökkenteni??(edzek már 2 napja mielőtt megláttam,hogy hány kg vagyok azelőtt kezdtem el egy nappal)De én minél hamarabb szeretnék leadni még nyaralás előtt…



2021. júl. 22. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyors fogyassal csak rosszabbat teszel, mert s vissza megy de duplan, vagy belso karokat okozol es azt kivannad inkabb a plusz kgok maradtam volna, heti 0,5-1 kg a normalis fogyasban,
2021. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ezt leadni kb... szerintem kb. 6-8 hónap alatt le lehet adni. De amúgy meg kezdj el kalóriát számolni, ajánlom a kalóriabázis weboldalt (de telefonos applikáció is van belőle), számold ki kalkulátorral, hogy mennyi kalóriát kéne enned a fogyáshoz, és tartsd be. Ha augusztus végén fogsz pl. nyaralni, akkor addig leadhatsz jó esetben 4-5 kilót. De igen, ez gyorsabban nem fog menni.
2021. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem 1 nap alatt híztál el. Ez egy lassú folyamat nem lehet felgyórsítani. Hamarabb kellet volna erre gondolni.
2021. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hamarabb kellett volna igen,utólag már cseszhetem:)

15.-én megyünk nyaralni.

Utolsó előttinek köszönöm!

2021. júl. 22. 12:17
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

#3-as vagyok.


Szerintem addig 3-4 kilót van esélyed ledobni, ha elkezdesz kalóriát számolni. Az első kilók könnyebben mennek le, de az első pár kiló lehet nem is lesz olyan látványos. Mindenesetre, ha a nyaralásra nem is lesz csúcs formád, hajrá, ha elkezdesz életmódot váltani, akkor év végére már elég jó formában lehetsz, csak számolj kalóriát és próbálj mozogni. :)

2021. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jövő nyár július 15.-ére lefogyni teljesen reális. Kevesebbet kell enni, és sokat mozogni. Hajrá!
2021. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

"Imádom" az ilyen kérdéseket. 😂 És fogom a fejem, hogy a kérdést feltevő csak viccel, vagy tényleg ekkora lenne bent nála a sötétség, hogy komolyan gondolja?


Minden év január elsejétől lehet arra számítani, hogy el fog jönni a nyár, a nyaralás, tehát már akkor célszerű elkezdeni a nyári alak formálását, aki előző év nyár végétől idáig nem figyelt erre.


Heti szinten fél vagy egy kg-t lehet leadni egészséges keretek között. Tehát kérdező, így jártál most, majd jövőre sikerül, ha elhatározod, hogy lefogysz és teszel is érte.

2021. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#8

Ne haragudj,de marhán nem vagyok kíváncsi arra,hogy mennyire tartasz sötétnek vagy sem.😃Szerintem pont nem kötelező válaszolni egyik kérdésre sem😉Inkább tartsd magadban az ilyen fajta kritikákat lehet mindenki jobban jár ha már a sötétségnél tartunk…😉😉

2021. júl. 22. 22:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha mérés nélkül kb.75 kilónak gondoltad magad, akkor annyira nem lehet borzalmas a helyzet, valószínűleg arányosan, jól oszlik el raktad a túlsúly. Kezdd el az életmódváltást, ne add fel, és ha nyaralásig 3-6 kiló lemegy, már az is sikerélmény lesz, aztán folytatod tovább, a következő nyárra már bombázó is lehetsz :D
2021. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Tudom, az igazság fájdalmas, főleg, ha szembesítenek vele.


Mégis mit gondoltál mikor feltetted ezt a kérdést? Tényleg azt hitted, hogy van valami csodaszer, amivel két hét alatt 20 kg-t lefogysz minimum?

De tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi volt a fejedben, mikor ezt a kérdést kiírtad. Milyen válaszokat vártál?

2021. júl. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!