Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék minél hamar lefogyni?

Hogy tudnék minél hamar lefogyni?

Figyelt kérdés

Kb 175cm magas vagyok,tegnap vettünk mérleget,mert az előző még pár hónapja tönkrement.Nem szoktam a kg-val foglalkozni,de mégis “kipróbáltam” az újat.Mikor megláttam,hogy 100,4kg vagyok kicsit pánikba estem…

Nagyon nem látszott rajtam én olyan 75kg-ra tippeltem volna,de sajnos a mérleg nem azt mutatta.

Bár sajnos vannak rajtam már csúnya lila striák is kb mindenhol,én mégse gondoltam volna,hogy ilyen dagadt vagyok.

Az lenne a kérdésem felétek,hogy szerintetek mivel tudnám ezt hamar csökkenteni??(edzek már 2 napja mielőtt megláttam,hogy hány kg vagyok azelőtt kezdtem el egy nappal)De én minél hamarabb szeretnék leadni még nyaralás előtt…



2021. júl. 22. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%
És a nyaralás után mi lesz? Visszazabálod magad? Miért fontos, hogynyaraláskor vékony legyél, ha előtte utána nem volt fontos?
2021. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hat olyasmit irt hogy nem gondolta volna hogy rnnyire van elhizva, csaka amerlegen szembesult
2021. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell az embert letolni mikor értelmesen írt?!😅

Normális módon is lehet válaszolni,nem kell hozzá bunkónak lenni.

Egyrészt nem vékony akartam lenni csak legalabb az,hogy egy pár kilóval könnyebb legyek illetve látszódjon a változás.Nem zabáltam csak nem mozogtam mivel elvolt törve a lábam:)

Másrészt meg szerintem akkor “pofázzatok” ha tudjátok a háttér storyt😉

Nem vágom minek kell ekkora parasztnak lenni.Normális kérdésre általában normális választ szoktak adni az értelmesek😙

2021. júl. 24. 12:36
 14/16 anonim válasza:

Annyi mocskosul rossz indulatú ember van.

Full értelmesen tette fel a kérdést erre nektek le kell támadni szerencsétlent…

Ahelyett,hogy normálisan próbálnátok elmagyarázni a szitut ahelyett inkább le kell ugatni a fejét ugye?😅


A kérdezőnek pedig azz javasolnám,hogy edzz sokat,és a széndrátot kerüld messziről😀

Egyél sok fehérjét és sokszor egyél keveset!

Sok sikert csajszi menni fog!!!🪄

2021. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Nem zabáltam csak nem mozogtam mivel elvolt törve a lábam:)"

Csupán gondolom ugyanannyit ettél, mint mikor mozogtál és nem voltál hajlandó változtatni az étkezéseden, nem követted azt, hogy eltört a lábad és nem tudsz mozogni és ilyenkor azért nem kéne ugyanannyit enni, mint előtte. Erre miért nem gondoltál?


Remélem rendbe jött a lábad, úgyhogy fogyni úgy tudsz, ha jóval kevesebbet eszel, mint most, hisz egy törött láb után azért nem kéne félmaratonnal kezdeni és mivel nem tudsz annyit mozogni, ezért csak az étkezéseden tudsz változtatni, egyébként is a fogyás 70%-ban az étkezésen múlik.


Legyen erőd és kitartásod, és pár hónap után visszatérsz az eredeti formádhoz.

2021. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Utolsónak köszönöm!

1000%ig figyelek az étkezésemre illetve mozgok is amennyire tudok!

2021. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!