Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 180 cm magas,...

Szerintetek egy 180 cm magas, huszonéves férfinak sok a 83 kg?

Figyelt kérdés
Nem kigyúrt, normál testalkattal.

2021. aug. 9. 19:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit sok. De nem vészes. Átlagosnak mondható.Én 76 kg vagyok és 178 cm, és még én is kicsit túlsúlyos vagyok. Nagyon-nagyon picit.
2021. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Testfelépítéstől függ, ezt így nem lehet megmondani. Fontos, hogy a csontok milyen nehezek. Én 184 cm vagyok és 94 kg. Ez alapján elvileg túlsúlyos. Gyakorlatilag éppen hogy nem látszanak a hasamon a kockák, 15% körül van a testzsírszázalékom, egyszer megmérték. Edzettnek nem mondanám magam, sosem edzettem, de fizikai munkát végeztem évekig. Középiskolában volt egy hozzám nagyon hasonló osztálytársam. Ő 72 kg volt akkor én meg 87. Kívülről nem látszott a különbség. Ő az uszodában ha elengedte magát, akkor lebegett a víz felszínén, én ha nagy levegőt vettem és elengedtem magam, akkor le tudtam feküdni a medence aljára.
2021. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Első kommentelő vagyok.


Hozzátenném, hogy abból gond nem lehet, ha mozogsz. Mozogj naponta többet, mint most és ez összeadódik, fogyni fogsz, és javaslom a vega étrendet is NEM VEGÁNT. Szóval sovány húst, virslit néha, párizsit néha, csirkehúst néha. A sertést kerüld, illetve inkább zöldségekkel dolgozz az étrended során. Én 150 kiló voltam és elegem lett ebből, mert már kezdtek beszólogatni a környezetemben. Egy ideig nehéz lesz és sokszor éhes is leszel, de ha már pár napig csinálod, megszokod. Az éheztetést felejtsd el. Vega étrend, néha csirkehússal, bőven elég és sok-sok séta vagy napi 10 felülés 2-3 óránkét, bőven elég, hidd el.

2021. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ja, és ez nem edzés, hanem súlycsökkentés. Ne vedd komolyan az edzést se. Inkább kardiora menj. Azaz futás és sétálgatás, mint izmosodásra, ha csak fogyni akarsz, mert, ha izomra gyúrsz, akkor ahhoz nem jó az étrend, amit írtam. Remélem, segítettem. Nem nagy dolog, én reflux miatt tartottam vegán étrendet és, mert túlsúlyos voltam.
2021. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem sok. Bár nekem a giznya palik nem tetszenek, szóval ez nem mérvadó.

Viszont esélyesnek tartom, hogy orvosi mércével sem tartozik a túlsúly kategóriába ez a magasság/ kg arány. Keress egy bmi kalkulátort, és ha átlagos tested van (nincs extrém nagy izomtömeged/ nem vagy szteroidokkal felfújva) akkor kb reális eredményt fogsz kapni.

2021. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Vega étrend hússal😂😂😂😂😂a nap vicce.
2021. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3%
A nap vicce? Már az is vega étrendnek számít, ha egy hónapban egyszer húst eszel. Mivel a napjaid 99%-ban zöldségeket rágcsálsz. Ez nem a nap vicce, hanem a hozzá nem értésed. A vegák esznek tojást, halat, isznak tejet is. Legtöbbször nem azért nem esznek húst, mert nem szeretik az állati eredetű ételeket, hanem mert diétáznak, vagy életmódot váltanának, vagy a párjuk miatt, vagy mert egészségesek szeretnének lenni. A vegánok ellenben semmilyen állati eredetű táplálékot nem vesznek magukhoz. A nap vicce te vagy.
2021. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
A vega étrendben nincs hús, SEMEENYI. butuska.
2021. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem erről van szó öcskös. Egyébként pedig a tojás is hús. A tej is hús biológiai értelemben. Szóval nincs igazad. Amíg állati szövetről beszélünk, az mind hús, és amíg állati eredetű férjéről beszélünk, addig az vegán. A vegánság lényege nem a hús elvetése, hanem a mellőzése. Butuska.
2021. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 90 vagyok 180-hoz, igaz, nekem kéne hasból fogyni, de 83 semmiképp se lehet olyan problémás, ha csak nem mániád a kockahas.
2021. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!