Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6-22ig dolgozom. Hogyan...

6-22ig dolgozom. Hogyan osszam be az étkezéseimet ha már este 18 ora után nem szeretnák enni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
És miért nem szeretnél enni este 6 után?
2010. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azért mert nagyon minimálisat mozgok a munkám során.és fogyni szeretnék. este egyébként sem kivánom az ételt.

szept 1 től kezdem igazán

2010. aug. 29. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel 6 után csak rosszabb lesz. Felszaporodik a gyomorsav stb stb. Nem koplalni kell, hanem rendesen étkezni meg mozogni.
2010. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 9 kor lefekszel, akkor reális, hogy 6 után nem eszel. Te 9kor fekszel?:P Akkor nem 6 után nem kéne enni, hanem pl lefekvés előtt 2-3 órával...
2010. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
héten délutános voltam, ha 6 után nem ettem volna valószínűleg beájulok a gépbe....amúgy meg attól, hogy 6 után nem eszel fogyni nem fogsz, legfeljebb hízni, mert reggelre annyira kiéhezik a szervezeted, hogy felfalod a hűtőt
2010. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem naponta 6-szor kell ennem, mert cukorbeteg vagyok. a vacsorám fél hatkor, az utóvacsorám este 8-kor van. az utóvacsora az én esetemben jelenthet egy gyümölcsöt, egy joghurtot, egy nagy tál salátát, egy pohár kakaót, 4 szem korpovit kekszet, ilyesmit.

neked is szükséged van az energiapótlásra (sokkal többet dolgozol, mint normális), egyél ilyen kombinációkat. ha nem bírsz enni, akkor igyál kalóriát tartalmazó innivalót (tejes turmix, smoothie, ivójoghurt, gyümölcslé stb.).


(Smoothie lehet pl. 2 dl limonádéban leturmixolt körte vagy alma, ilyesmi. Nagyon finom.)

2010. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vigyél egy kolbászosrájás pizzát a mukahejedre az nagyon laktató
2010. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!