Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a fő étkezéseimet a kakaó...

Ha a fő étkezéseimet a kakaó váltja föl, akkor meghízok?

Figyelt kérdés

Leírom hogyan csinálom:

fél bögre 2,8% tej

1 evőkanál 70%-os zsírszegény kakaópor

2 evőkanál nestvik

fél kocka 85%-os csokoládét beledobok

gyömbér

chili

fahéj

vanilia aroma

végül még egy kis víz hogy többnek tűnjön.

vége


2010. máj. 15. 11:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ez mennyi kalória lehet?
2010. máj. 15. 11:55
 2/9 anonim ***** válasza:
én ennek az ízére volnék kiváncsi :D chili, gyömbér? nem megszokott. honnan ez a "recept"? :)
2010. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég furcsa étrend. Te találtad ki, vagy valahol olvastál erről? Hosszú távon nem hiszem, hogy jó választás. A mennyiségek miatt nem hinném, hogy híznál tőle, inkább fogynál, viszont nagyon szegényes táplálék, főleg egyoldalú


Itt egy elég bő kalóriatáblázat, kikeresheted benne a kakaóport önmagában, de a kész, már cukrozott kütyüket is,amiket tejbe raknak:

[link]

2010. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kútfőből. :D Persze nem szabad sokat, mert csípni fog, de nagyon finom.
2010. máj. 15. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy meghíznál, sőt teljesen felesleges evés helyett kakaózni. Igyad uzsonnára! Én is minden délután/este megiszom egy nagy bögre kakaót, ráadásul házi tejből, mégis 156/50 vagyok. Ennyi élvezet kell, ettől még nem lehet elhízni, ha amúgy normálisan táplálkozol.

A receptedhez még annyit, hogy finomabb, ha vaníliaaroma helyett igazi vaníliarúdból reszelsz bele egy icipicit.;)

2010. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kakaó kaja helyett? - ha gyomorfekélyt akarsz
2010. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a fő ÉTKEZÉSEIIIIDET váltja fel, az baj. Ha csak egyet (mondjuk a vacsorát), akkor szerencsés gondolat!
2010. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem több mint 10 éve kakaó a vacsorás és a reggelim is...23 évesen vagyok 43-44 kg :S ... nekem a kakaó nem használ.

De neked sok szerencsét hozzá:)

2010. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
*vacsorám
2010. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!