Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet az hogy állandóan...

Mitől lehet az hogy állandóan szomjas vagyok?

Figyelt kérdés
sima vízet iszook ált 2 liert. de amint ittam már megint érzem.
2010. aug. 30. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne megnézetni a vércukor szintedet. Az állandó szomjúság utalhat cukorbetegségre is. De fordulj a háziorvosodhoz ezzel.
2010. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem lehetsz túl szomjas, ha csak 2 litert iszol.

Én soha nem várom meg, amig szomjas leszek, mert az már a dehidratáció első jele. Általában 4,5-5 liter ásványvizet fogyasztok.

2 liter az nagyon kevés!

2010. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2 liter nem kevés, az majdnem elegendő. Nagyon kevés az 1 liter lenne.

3 litert próbálj meg inni, és ne várd meg, míg szomjas leszel!


Cukorszinted pedig tényleg megnézhetnéd, mert cukorbetegség miatt is lehet!

2010. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

az, hogy nagyon kevés, az nem igaz! Én úgy nyomom le magamba a napi 2L folyadékot :S

A cukrodat tényleg nézesd meg, amikor nekem kijött a terhességi diabétesz, ez volt az első jele

2010. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó 2 válaszoló:


Az, hogy 2 liter kevés, azt nem én találtam ki. Én ezt szakemberként mondom. A 3 liter a minimális!

Nyáron, vagy ha sportol az illető akkor több kell.

ui: NEM vagyok cukorbeteg, NEM vagyok elhízva, NINCS semmi problémám, úgyhogy talán nem hülyeség, amit hangoztatok. Ismerek profi sportolókat, akik 10 liter körül fogyasztanak napi szinten vizet....

2010. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

13:44-es vagyok! Én nem állítom, hogy hülyeséget mondasz!!! Inkább csak nekem sok! Én tényleg nagyon kevés folyadékot iszom. 1/2 L.-es pohárba készítem magamnak a zöld teát, illetve saját üvegből iszom, hogy lássam mikor lesz már meg az a napi 2L :( ez van

azt hozzáteszem 12 évig intenzíven sportoltam, na akkor nem volt gond a folyadék bevitellel.

2010. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Azok profi sportolók, akik ki is izzadják. Egy normális embernek elég a 3 liter.

Különben 6 liter fölött halálos is lehet a vízmennyiség... Csak szólok. ;)

2010. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Elég a 2 liter víz, a többi folyadékot a kajákból gyűjtjük, a 3 literben benne van a leves, a tea, a kávé, a gyümölcsök, zöldségek víztartalma.

A 2 liter normális, nem sok, nem kevés.


Kérdező, csak akkor van baj, ha eddig nem ennyit ittál, hanem hirtelen változtak meg az ivási szokásaid.

2010. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Én is sokat iszok naponta 2x megiszok 1.5 liter folyadékot tehát olyan 2.5~3 liter de ez esik jól ,anyukám is sokat iszik de például a mamám megiszik 2dl és többet nem! Én ha nem nem iszok meg 2 litert főleg ha beteg vagyok olyankor a szám széle felrepedt. De mikor nem vagyok beteg olyankor 2 liter a max. Szóval nyugalom a 2 liter normális teljesen!
2011. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

*Ismerek profi sportolókat


A kérdező nem profi sportoló. De erről folyton megfeledkezel...

2011. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!