Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízhattam 4 nap alatt 4...

Mitől hízhattam 4 nap alatt 4 kilót?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

Régen tornáztam, viszont 2 éve abbahagytam.


168cm 63 kiló vagyok. Izmos, formás, nagy mell, nagy fenék, vékony derék.

A covid miatti stresszes élet kovetkeztében lefogytam 59 kilóra. Hánytam, alig ettem.


Azonban 2 hónapja 4 nap alatt visszajött ez a 4 kiló, úgy, hogy alig eszem, semmi más nem változott, és kicsit aggaszt.


Reggelizni nem szoktam, napközben megiszom 5-6 kávét(régen tejjel, de amióta híztam, csak vízzel és mézzel).

Ebédre csak egy második adagot eszem, mindig változó, van, hogy pörkölt, van, hogy rizses hús. Vacsira pedig két kicsi kifli vagy két szelet kenyér kenőlékkel, sajttal, felvágottal.


Nem eszem csokit, cukros üdítőket sem iszom, nem szeretem a süteményeket.


Voltam vérvételen, minden rendben.



Őszintén zavar ez a 4 plusz kiló, hogy nem tudom az okát, és azt sem, hogy hova jött fel.


Amúgy meg fogyni sem tudok, sajnos volt egy mentális betegségem, vagyis evészavarom van, kövérnek látom magamat pedig nem vagyok az, ezért is zavarnak a kilók.


Őszintén, tudom, hogy nehéz megmondani, de milyen okai lehetnek ennek a hirtelen hízásnak?


2021. aug. 26. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mivel már nem stresszelsz, ezért a szervezeted megnyugodott, és mivel nem mozogsz, ugyanúgy étkezel, emiatt szaladhatott fel az a 4 kg.
2021. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsodat.

Eleinte én is erre gondoltam, de Egyáltalán nem nyugodtam meg, sőt, durvabb most a stressz, többet idegeskedem.


Pedig eleinte én is erre gondoltam.

2021. aug. 26. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a szervezeted vizet tart vissza nekem is volt hogy kicsit megnőtt a súlyom
2021. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyrészt víz lehet, kizárt hogy 4 kg zsírt felszedtél 4 nap alatt a leírtak alapján.
2021. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 kiló az semmi. Okozhatja meszrzáció. Ilysnkor visszatartja a szervezet a vizet.
2021. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy. Véletlenül nem a ciklusod vége felé jársz? A női test akkor képes több vizet visszatartani, ami látszódhat a mérlegen.
2021. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz előtti héten én is 3 kilóval nehezebb vagyok, meg vizes a lábam, puffadok is.
2021. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
76%
menj szarni!
2021. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem 4 plusz kiló, hanem azelőtt volt 4 mínusz kiló. Érdekes, a hirtelen nagy súlyvesztés nem zavart? Az volt inkább az aggasztó. Most a normál, megszokott súlyodnál vagy újra, amivel állítólag jól érzed magad, úgyhogy ne zavarjon.
2021. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából nem függ össze a menstruációmmal, mert 4 nap alatt feljött, és azóta tartósan maradt. Ez pedig két hónapja van.


Tudom, hogy ez a normális, de sajnos evészavaros lettem, és baj van a fejemben, amit kezelek már orvossal, viszont ha eszem mindig nézem a kilókat.

2021. aug. 29. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!