Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4nap alatt 3,5 kg az sok...

4nap alatt 3,5 kg az sok hirtelen?

Figyelt kérdés

Jelentős súlyfeleslegem van.

Egy 7 napja neki álltam az élet mód valtásnak(amennyire csak lehet ki iktattam az étrendemből a szénhidrátot, cukros dolgokat)

És el kezdtem tornázi plusz.

4 napig semmi változás nem történt (még egy gramm se ment le)

Most hirtelen meg ennyi

Mindig ugyanabban az időben mérem magam, ruha nélkül ugyanazon a mérlegen.

Szerintem ez hirtelen nagyon sok.

Szerintetek??

141,8kg indultam május 23-án,hétfőnugyan ennyit mutatott a mérleg ma 138,4 kg.



2019. máj. 29. 16:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Sok, de ez víz.
2019. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az szinte csak vízveszteség. Hidd el, testzsírból sokkal lassabban fogsz fogyni. Tapasztalom én is.... 12 kilót aminek egy része persze nekem is visszatartott víz, az elmúlt 3 hónap alatt fogytam le. 170ről-158ra. AZ első hónapban a hasamról és a csípőmről leugrott 10-10 centi. Ennek kb a fele víz volt. Kilóban 5,5 kiló. Utána már lassabb ütemű lett a fogyás ez már zsírból megy nagyobb részt. Teljes mértékben érezhető a különbség:)Mellbőségből 3 hónap alatt 5 centi jött le, derékból 19, csípőből 20, a lábaim is fogytak rendesen.

Tudnám javasolni , hogy ne annyira a mérlegre hagyatkozz, mérd magad mérőszalaggal, sokkal számszerűbb:) Én amíg még nagyjából megvan a heti 1 kg mínusz, addig hetente egyszer mérek, utána majd már csak havonta 2x fogok, ha belassul mégjobban. De alapból én a mérőszalagot veszem mérvadónak inkább. A test súlyt sokminden befolyásolja, de amíg a körméreteid csökkennek, tutira fogysz:) A mérleg a tested összetételét nem tudja megmondani, csak a súlyt, ami visszatartott víz, béltartalom, utolsó nagydolog, ciklus stb stb, sokminden befolyásolja.

2019. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még két hétig folytatod a fogyást ilyen tempóban, akkor sok. Egyébként meg a te súlyodnál simán belefér az ingadozásba, meg a fogyás elején az "indulólöketbe": az izmaidból kifogyott a tárolt glikogén, és az ezzel együtt megkötött víz. Én 70 kg vagyok kb, és a menstruációm vége felé egyik napról a másikra kb. 3 kg szokott lemenni - ami persze lényegében víz.
2019. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lilla64 ***** válasza:
Ez viz.
2019. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiürült a beled meg némi víz kiment belőled. Most kezdődik majd a fogyókúra.
2019. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ez csak víz, ami lement. Illetve elkezdett a szervezeted reagálni a minőségibb kajákra, plusz a mozgásra. Ez (sajnos)be fog lassulni. Nem lesz ilyen a késöbbiekben. Ettöl ne tarts. A lerakódott zsirtol igy nem tudsz megszabadulni.
2019. máj. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!