Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SegitseteeK! Miért nagy a hasam?

Stkee kérdése:

SegitseteeK! Miért nagy a hasam?

Figyelt kérdés
miért van az hogy egész nap fel van puffadva a hasam? nem vagyok hájas (160cm,38 kg,13éveslány),de mégis óóóriási a hasam,fel van fújódva szerintetek mitől és mit lehetne ez ellen tenni? kérlek segitsetek? fógyóznom kéne talán?
2010. aug. 30. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor reggel felébredsz akkor is ilyen. Ha nem akkor két tanácsom van: a pukizást ne fogd vissza, és mindig menj el pisilni amikor kell. Amúgy csak én keveslem a 160cm-hez a 38kg-ot?
2010. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is!!!! az rettentő kevés!
2010. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Láttál már éhező afrikai kisgyereket? Csontsoványak, mégis puffadt a hasuk.

Neked is ez lehet a bajod. Túl kevés kalóriát viszel be, baj van az anyagcseréddel, a gyomroddal. Ha valamennyi táplálékkal mégis néha-néha megajándékozod a testedet, túl sok gyomorsavat termel (a táplálék mennyiségéhez képest), és az ide vezet.

160cm 38 kilósan kórosan sovány vagy. Ha ezt úgy éred el, hogy keveset eszel, akkor sürgősen változtass. Fejlődésben vagy, ha így folytatod, akkor súlyos hiánybetegségek, szervi bajok, meddőség stb. alakulhatnak ki, legrosszabb esetben összeomlik a keringésed, és the end.

2010. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
etióp éhezőknek is nagy a hasa.....enned kéne, meg mozognod, hülye liba....
2010. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ohh,

anyumtól megkérdeztem:miért nagy az afrikai gyerekek hasa ,ő is azt mondta h mert nem esznek rendesen ,eleget

köszi az eddigi válaszokat,irhattok még:)

nem sértődtem mmeg ,de azért nem vagyok hülye liba:)

am mozgok eleget(sztem)

2010. aug. 31. 16:14
 6/7 anonim válasza:
Lehet , hogy lisztérzékeny vagy.Annak ez az egyik jele, meg az hogy vékony vagy,....Menj el dokihoz.Mert ebbe bele is lehet halni ha nem veszik észre...Én szóltam...
2010. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

tudom már nem aktuális, de 156 centihez vagyok 36 kg, és nem kevéslem, nem vagyok csontos tipus , rendszeresen sportolok és rendesen eszek, ne hülye libázzatok bunkó parasztok!

13/L

2013. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!