Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mi vált be étvágycsökken...

Kinek mi vált be étvágycsökkentésre?

Figyelt kérdés

Ilyenkor, amikor jön az ősz, a hidegebb idő, szinte folyamatosan éhes vagyok!


Mivel tudnék "védekezni"???


2010. aug. 30. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Evéssel. :) De tényleg... Ilyenkor több "jó" szénhidrátra van szükség, pl. bab, lencse, rizs, bulgur, a sütőtök nagyon fincsi és alacsony kalóriatartalmú, hideg estékre nasinak. És sok vitamin és rost van benne. Tavaly nem voltak igazán jók, de tavalyelőtt szinte minden nap sütöttünk. Vagy csinálj sült almát kis fahéjjal megszórva.
2010. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy fogyókúrázol-e vagy csak súlyt szeretnél tartani

én fogyókúrázom, és iszom az alma ecetet. emellett normálisan étkezem. egyébként is odafigyelős vagyok, de most sokkal-sokkal könnyebben megy. az alma ecet nekem bevált, nagyon elveszi az étvágyam

2010. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2girls1cup
2010. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most már pár kilót fogynom kéne, ennyi feljött rám:(
2010. aug. 30. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
igyál sokat és ha éhes vagy akkor zöldséget vagy gyümölcsöt egyél. nekem ez bevált
2010. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!