Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akiknek van fölöslegük....

Akiknek van fölöslegük. Beneteket szoktak "piszkálni" a kilókkal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltok rá?
2010. aug. 30. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen szoktak :S

elsőnek hát szrul esik... de utána rájövök h igaza van mert tényleg rémes :S

2010. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem gimiben piszkáltak, le is fogytam annyira, hogy anorexiás lettem. Azóta visszaszedtem mindent. Fősulin nincs ilyen problémám, meg utcán sem szoktak beszólni, talán amiatt mert amúgy igényes vagyok, igyekszem eltakarni az előnytelenebb részeket, amennyire lehet. DE ettől függetlenül látom néha, hogy nézik a hasamat, meg összesúgnak a hátam mögött. A családom nem szokta mondogatni, csak látom rajtuk, hogy hát nem kellene annyit ennem.
2010. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon rosszul esik...Előző voltam.
2010. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás: le kell fogyni! Komolyan megváltozott az emberek hozzám állása, mióta 20-21 kiló lement. Így már meg is néznek jó értelemben. De egy 80 kilós debellát nem néztek meg, eccerűen mer csúúúúnya és ez van. lol Bár nem piszkáltak, de jah érezni lehet mikor rád néz hogy legszívesebben hányna. XD (Azt mondjuk hozzáfűzöm, hogy van, akinek kimondottan jól áll a duciság, de ritka.)
2010. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó hogyan fogytál le???Nekem kb 10kg fölöslegem van.
2010. aug. 30. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
80 kilósat nem néztek meg? Én csak 5 kilóval vagyok "könnyebb", de nem egy pasi megfordul után, s nem rossz értelemben :). Mondjuk ez nekem nem is fontos, ettől függetlenül elkezdtem rendesen étkezni és sportolni, mert jó lenne pár kilót ledobni már csak az egészségem miatt is. Egyébként nálunk a család mániája a súlykérdés. Egyszerűen nem bírják ki, hogy aki vékony, azt azért ne szekálják, aki kövérebb azt azért ne. Persze mikor meg azt látják, hogy mást eszik az ember, odafigyel a dolgokra, nem tetszik neki a zsírtól csöpögő étel, akkor meg az a gond, és azért megy a beszólás. Én már elfogadtam ezt a helyzetet. Mivel ígyis-úgyis piszkálnának így úgy vagyok vele, hogy inkább azért szóljanak be, mert nem tetszik nekik, hogy egészségesebben eszek, mint ők, vagy, hogy nem kérek a csokiból, süteményből, mint azért, hogy kövér vagyok. Legtöbbször már nem is reagálok semmit, mert teljesen felesleges.
2010. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy napi 1 óra intenzív sport + kevesebb kaja. Jóóóóval kevesebb. Nasi semmi sokáig. Aztán most már szabad bármit csak módjával, meg a sportot is vissza lehetett venni.
2010. aug. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!