Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem a fogyókúrát?...

Hogy kezdjem a fogyókúrát? 166 centi vagyok 115 kiló. Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeptember 1-jéntől szeretném kezdeni a fogyókúrát, vagyis életmódváltást!


a 90 napost is próbáltam már suli idő alatt, de nagyon fájt a fejem :S



azt tervezem h elhagyom a lisztes kajákat, fehérkenyeret, édességeket


de anyukám a főzelékeket habarással csinálja és abban pedig van liszt...


miket tudna főzni ami egészséges?


aztán pedig tornázni is szeretnék, Norbit napi 30 perc ducitorna + szobabicikli, ha lesz időm a sok tanulás mellett!


17 éves L


2010. aug. 30. 17:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem a liszttel behabart főzelék hízlal...
2010. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
tudom azt csak úgy irtam
2010. aug. 30. 18:01
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

a habarástól nem lesz bajod...


de nem véletlen vagy 115 kg, úgyhogy a háziorvossal kezd, mert lehet cukorbetegséged vagy hormonproblémád is...de ha nincs, akkor is ilyen testtömeggel csak orvosi felügyelet mellett szabad fogyózni...sok sikert :)

2010. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

[link]


ezek a receptek dietetikus által vannak ellenőrizve és a tápanyagtartalmuk is fel vannak tüntetve.


sok sikert az életmód váltáshoz!

2010. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

voltam vértételen minden oké a hormonokkal meg koleszterin szint minden



köszi :)

2010. aug. 30. 18:25
 6/30 anonim ***** válasza:
gasztroenterológusnál, endokrinológián és vérvételen is voltál? vagy csak házidoki? 115 kg-osra nem hízik senki csak édességzabálással...mióta vagy ilyen kövér? hirtelen híztál? mit szoktál enni egy átlagos napodon?
2010. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell háziorvosi felügyelet..nem szeretem hogy minden második válasz ez,akaraterő kell és kitartás.Gondolom az itt válaszolók többsége az aki egész nap az orvosi rendelőben van mert ma kétszer többet vert a szive..

Sok sikert az életmódváltáshoz,és ne add fel :) Kitartás

2010. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
sokat eszek sok édesség ... sok péksütemény :S mindenből sokat... és igen vooltam vérvételen de nincs semmi gond.
2010. aug. 30. 18:31
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. aug. 30. 18:33
 10/30 anonim ***** válasza:

hogyne kéne, ha háziorvosi felügyelettel fogy, akkor nem esik át a ló túlsó oldalára + ha ne adj isten plasztikáztatni kell a bőrét, akkor a tb ingyé' megcsinálja, ellenben, ha nem jár dokihoz, akkor fizethet érte keményen ;)


de az akaraterő tényleg kell, mondjuk kezdve ott, hogy nem szept 1 -től kéne fogyózni, hanem mostantól és nem mondunk olyat, hogy "napi 30 perc ducitorna + szobabicikli, ha lesz időm a sok tanulás mellett! ", hanem szakítunk időt ;)

2010. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!