Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket érdemes...

Milyen ételeket érdemes fogyasztani, amik jóllakatnak hosszú ideig és kevésbé emelik a vércukorszintet?

Figyelt kérdés
Én pl. ettem teljes kiörlésű kenyeret, de nem lakatott jól, mert utólag tudtam meg, hogy egyes kenyérgyárak csalnak a feltüntetett összetétellel.
2021. szept. 20. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen zöldség. Vegyél ilyen fagyasztott mixet (brokkoli, répa, karfiol, vagy mexikói keverék) de te is elkészítheted, megpárolod, fūszerezed és kész is. Finom.
2021. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

a varázszsó az a glikémiás index

olvass utána!

2021. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Tehát azért nem laktál jól, mert talán csaltak az összetétellel? Ha ez nem jut tudomásodra, akkor jól laktál volna? :D
2021. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Saláta
2021. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Zöldség+hús+zsiradék kombó. Illetve tojás zöldségekkel vagy sonkával. Nekem ezek váltak be a legjobban. 5-6 órára simán jóllakom.
2021. szept. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
3-as: nem azért, mert tudomására jutott, hanem mert a nem teljes kiörlésű nem laktatja a kérdezöt - és ezért nézett utána!
2021. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted hogy csalnak az összetétellel? Teljeskiörlésű kenyerek között is van különbség. Van amiben csak 10 % teljeskiörlésű liszt van. Na olyat ne vegyél, mert az szinte fehér kenyér.
2021. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, 2 dolog lassítja az emésztést: rost és fehérje


Pl tojás. Sok fehérje,kevés szénhidrát. De amúgy beírsz dolgokat, amik vannak otthon/tudsz venni kalória bázisra, megnézed mennyi bennük a cukor, mennyi benne a fehérje.

2021. szept. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!