Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bulimiás vagyok?

Bulimiás vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából egy éve kezdtem el edzeni.. Nem volt elég kitartásom abbahagytam de borzasztóan zavart hogy 6 hónap alatt mindössze 5kg ment le ami szerintem borzasztóan kevés, és alig láttam valami változást. És amikor már nagyon úgy éreztem akkor kezdtem el magam hánytatni, vagy koplalni, viszont a koplalás után mindig nagyon kiéhezek és mindent megeszek amit akkor kívánok, aztán egyből a hánytatást látom megoldásnak. Utána pár hónapig abbahagytam de mindig volt bennem egy bűntudat, sokszor edzek, figyelek a kajára de alig eredmény aztán megint elkezdtem:/

2021. szept. 21. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagy, csak a rossz megoldásokat keresed. Magasságod, súlyod, nemed?
2021. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 qkker1 ***** válasza:
78%
Az vagy.
2021. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehet, hogy izmot építettél? Annak sok a súlya. Pajzsmirigyed rendben?
2021. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, bulimiás vagy.
2021. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen...
2021. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

(szerintem, mert nem vagyok orvos) de bulimiás vagy.

Tünetek:

-megszállotja vagy a súlyodnak

-koplaltatod magad, majd egy ilyen időszak után bezabálsz

-bűntudatot érzel evéskor

-emiatt hánytatod magad



Ha egyedül nem megy, akkor fordulj orvoshoz. Mindenképpen mondd el egy jó barátnak, szülőnek, tanárnak. Ne tedd tönkre magad ezzel. Ha kell, tudok linkelni angol nyelvű csatornát, ahol beszél is az illető, hogy milyen következményei lettek, mi váltotta stb.

2021. szept. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
igrn
2021. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
71%
Az vagy magamrol tudom csak én erröl nembeszéltem senkinek de ezt nagyon gyorsan hagyd abba mert veszélyes én ezzel 39kgre fogytam le fájtak már a csontyaim és az elsö 4kiló nehezenment aztánmár csak úgy potyogtak le a kilok. Nemszabad én egyáltalán nembeszéltem róla de mindenki észre vette hogy egyre jobban fogyok és 39kilosan vittek a korházba vért vettek tölem a sok hányás véget a szájpadlásom lilavolt és foltos. És pajzsmirigy priblémám alakultki a hirtelen fogyás mellet mert nem ettem ha igen azonal kihánytam. Többet nemcsinálnám most 47vagyok lány
2021. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha már hánytatáshoz folyamodsz, ott már nagy baj van.

Valahogy engedd el a nagy fogyókúrát, nagyon félre láthatod te is a tested...


Volt az a korszakom, hogy lefogytam 47 kgra, de az csúnya volt. De féltem sokat enni, éreztem hogy ez így nagyon nem jó és ha túl fogyom mégjobban magam, azt megbánja a testem, és nem is szép látvány egy csontsovány test. Egyszer megláttam magam lefotózva egész alakos kép 47 kgosan... Nem volt formám. Csúnya deszka voltam. Olyan lettem, ami máson nem tetszett. Én csak nem ettem sokat, de be voltam agyalódva a fogyásba én is. Alig bírtam magam rávenni a rendes evésre. Csipszet ettem aztán meg, hogy gyorsabban hizzak már, mert enni nem volt nagyon kedvem, étvágyam, de ilyen szarokat megettem mint a csípsz. Hát használt is. Most olyan 53-54 vagyok. Már eszek mindent ami tetszik, csak összességében nem lépem túl. Így jó. 55ig nem baj. Persze vissza hízni annyira nem akarok mint voltam, de 50 sem akarok lenni.

Elfogadtam azt is, hogy nem lesz kockás lapos hasam, mert mániám lett. Most csak annyi az elvárás magammal szemben, hogy ne dülledjen ki vagy lógjon megint. Aránylag "lapos" aztán jól van. Jobban szeretem annál a hasam és lustább is vagyok annál, így úgysem lesz kockás sem teljesen zsírtalan. Plusz nem alszok rendesen. Alváshiany miatt olyan helyre rakodik a zsír jobban, amit utálok de hát most sem tudok aludni. Meg 3 műszakban dolgozom. De már elegem van belőle.

2021. szept. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!