Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így eszem egy hétig,...

Ha így eszem egy hétig, lemegy másfél kiló?

Figyelt kérdés

Reggeli : 2 marék Fitness Yogurt gabonapehely zsírszegény tejjel, egy csésze kávé

Ebéd : Gyümölcssaláta, vagy párolt zöldségek szójával

Vacsora : Gyümölcsök, egy bögre meleg tej


Eddig koplaltam. Ha így étkezem ezután, akkor ugye stagnálni fog a súlyom? Nem eszem édességet 1 éve, vörös húst sem (szinte vega vagyok), és nem iszom alkoholt, maximum ünnepekkor. Gyümölcsön a banánt, az almát, a narancsot értem, zöldségen a répát, krumplit, karfiolt. Szerintetek milyen lesz ez így? Ha egy hétig ezt eszem, lemehet még az a fránya kiló, ami elválaszt az álomsúlytól?


2010. szept. 1. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
ez is masszív koplalás
2010. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Másfél ilót maximum a mérlegen fogsz látni, az alakodon nem. De amúgy ez még mindig koplalás. Hiányzik a teljes kiőrlésű szénhidrátféleség. Areggeli, ebéd nagyon kevés és nem teljes tápértékű. Ha nem eszel húst akkor szójával, csicseriborsóval pótold a fehérjeféleséget. Valamint egyél túrót, kefírt, sajtot.
2010. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg fog látszódni az alakomon?
2010. szept. 1. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem fog.

Egy plöttyedt, lógó bőrű hájas alakod marad.

2010. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne strapáld magad. Ha lemegy a maradék 1 kiló, úgyis visszahízod az egészet duplán. A koplalás után mindig ez jön.
2010. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tipikus izomleépítő,zsírraktározó,anyagcsere lassító anorex étrend.A tüneteit már leírták,plöttyedség stb.

Ha már nem eszel húst,egyél tojást,túrót,és diétához a legjobb a 100% tejsavó protein.

Egyébként lemegy az a másfél kiló,de nem testzsírból.

2010. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez lószar, nem étrend. jól lesorvadsz, és egy löttyedt krumpli leszel
2010. szept. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok löttyedt, mert 5 kg feleslegem volt, és mellette futottam, bicajoztam, felüléseztem, táncoltam...Szóval egész izmos vagyok, de nagyon zavar az az 1 kiló :S
2010. szept. 2. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!