Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás vádliból??

Fogyás vádliból??

Figyelt kérdés
Én nő vagyok,de nem vagyok kövér,átlagos női alkatom van. Lenne egy olyan gondom,hogy a vádlim az annyira vastag,hogy szégyenlem már,főleg ha szoknyában,vagy rövid nadrágban vagyok. Csizmát nem tudok hordani,mert nem jön fel rám max.a belebújós de a cipzárost semmiféleképpen sem tudom felhúzni. Hát nem túlzok egy sovány kislány combjához hasonlít méretek terén jooo a combom is vastag fenekem is nagy de ez már borzasztó vastag.Farmer nadrágot ha újat akarok venni sokszor azért nem jó mert a vádlimra nem jön fel

2021. okt. 10. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos helyi fogyás nincs :(
2021. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fejedet kéne drágám levágni
2021. okt. 10. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen alkat vagy, nem tudsz mit csinálni vele. Nekem is vaskosak a lábaim, normál súllyal sem tudtam soha cipzáros, hosszú szárú csizmát felvenni vele. Jobban is mutat rajta a cipő, bokacsizma, hidd el.
2021. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira ismerős ez. :/ De sajnos kétlem, hogy ez ellen bármit is lehetne tenni.
2021. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt már leírták, hogy helyi fogyás sajnos nincs, úgyhogy inkább öltözködési tanácsot adnék: ne vegyél olyan hosszúnadrágot, ami tapad a vádlidra, baromi előnytelen neked. Most egy-két éve megint túlsúlyban vannak a boltban azok a farmerek, amiknek egyre keskenyedik a szára, na azt te felejtsd el. Olyat vegyél, aminek a lábszára sokkal bővebb, mint ami pont felmenne rád. Nekem is ez a problémám, ami neked, a C%A-ban szoktam vásárolni, a "straigth" típusú farmerek állnak jól.
2021. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet célzott helyröl fogyni genetika.
2021. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
helyi zsírégetés nincs
2021. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Genetika nem segít rajtad, viszont megfelelő étrenddel, egészséges mozgással, szálkásítással nagyon sokat lehet rajta segíteni. Lehet most van egy zsíros, folyadékkal teli vaskos fatörzs vádlid, de sporttal kalóriadeficittel simán elvékonyíthatod, és ha pálcika vádlid nem is lesz a genetika miatt, egy szép kontúrosan izmos formás láb is tud nagyon szép lenni.
2021. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!