Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó taktika lehet reggel-este...

Jó taktika lehet reggel-este fehérje shaket inni, rendesen ebédelni ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán, mert nagyon éhes maradsz - nem fogod bírni.
2021. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Éhezni sohasem jó taktika.
2021. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Minek a fehérje shake?

Egyél zöldségeket, húst/tojást/túrót (fehérje), némi kenyér/rízs/bulgur/zab, ezzel jól is laksz, és semmi szükséged a pótlásra.

2021. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Jó, én is így kajálok.

A reggeli fehérjét tedd pl. zabkásába.

2021. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha fogyni akarsz, akkor kevesebb kalóriát vigyél be a szervezetedbe, mint amennyit elhasználsz. Hogy miből van az, s mikor, az mindegy.
2021. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Így van, ahogy az 5-ös írja.

Mindegy miből, csak a kalória kereten belül maradj.

Tehát szopogathatsz kristálycukrot is, vagy sót, vagy tömény pálinkát.

A lényeg, hogy a napi kalóriát ne lépd túl!

Ja! Várjál már! Mégsem...

2021. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Nézd... Le lehet fogyni vele, mert én már csináltam ilyet régebben és sokat fogytam vele. De semmi értelme,ha nem így akarod majd leélni az életed, mivel vissza fogsz hízni ha átállsz rendes étendre, hiába nem eszel sokat.

A fogyásnak akkor van értelme, ha olyan módszerrel éred el, amit êleted végéig tartani tudsz utána. Egyéb esetben visszahízol. Én ezt tapasztaltam.

2021. okt. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Mi ez a fehérje shake mánia? Miért kéne ezt fogyáshoz inni? Miért nem jó helyette bármilyen normális kaja, mondjuk egy banán?
2021. okt. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

8. Nem mindenki táplálkozási szakértő, és nem mindenki képes azonnal lelkileg is helyretenni magát, hogy a dolog tartós legyen. Nagyon sokféle étrend, életmód irányzat, fogyasi stratégia van, kinek ez jön be, kinek l az

ezt ki kell egyénileg tapasztalni.

Van aki évekig próbálgatja mit hogyan csináljon ahhoz, hogy legyen eredménye, tartható legyen hosszútávon, és ne is szenvedjen az egésztől.

Én pl 14 évesen kezdtem el próbálkozni különféle módokon. És 35 éves koromra értem el normál testsúlyt, kóros elhízásból úgy, hogy azt az étrendet/ életmódot ami számomra a hosszútávú és élhető megoldást jelentette, csak bő 2,5 éve találtam meg.

Nem vagyunk egyformák.

2021. okt. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

#8

És nem lett volna egyszerűbb rögtön normálisan tájékozódni és jól csinálni? Bár el tudom képzelni, hogy 20 évvel ezelőtt még nem állt rendelkezésre ennyi információ, így nem akarlak emiatt elítélni. Na de most? 2021-ben miért kell fehérje porozni fogyás közben? Mert ez a divat?

2021. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!