Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fúúú, nagyon rosszul ettem ma?

Fúúú, nagyon rosszul ettem ma?

Figyelt kérdés

Azt hiszem igen, de suli miatt nem tudok normálisan enni.

Reggeli: 4 (vagy 5) nagyon kicsi szilva, sk tk lisztből update csokis (nem sok, csak picit reszeltem bele) péksüti, egy tenyérnyi

Suliban (1 óra körül) egy tk kenyérből szendvics, benne sok sonka, paprika, kevés sajt

Most vacsira: két szelet barna, tk kenyér, 2 paprika, 2 főtt tojás, 2-3 zöldhagyma, 50 g füstölt sajt, itána fél tenyérnyi abból, amiből reggel másfél tenyérnyit ettem



nagyon rossz?:S


2010. szept. 2. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Utólag mi értelme van a kérdésnek? Ha a suli miatt mindig így tudsz csak enni, akkor úgyis ez lesz júniusig, szóval teljesen mindegy.
2010. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mindennap feltesznek vagy 10 ilyen jellegű kérdést.. Utólag hiába siránkozol. Ha te magad úgy gondolod, hogy amíg suliba jársz csak így tudsz enni, akkor meg főleg hiába kérdezed. Amúgy nem vészes, bár a főtt, meleg étel igencsak hiányzik.
2010. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mi értelme ezeknek a kérdéseknek. Önigazolás? Vagy arra vársz, hogy valaki megveregesse a vállad, hogy jóóóó voltááál, ügyes vagy? Vagy jöjjön valami anorexiás élőhalott és jól lehurrogjon, hogy egész nap zabáltál?
2010. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fúúúú, borzasztóan....Fúúú, olvasni is szörnyű.... Fúúúú..

Én inkább meg sem kérdezem, hogy a reggelire egy túróstáska, most meg egy rántottás szendvics mennyire volt jó. De közben dolgoztam, nincs időm egész nap azzal foglalkozni, hogy mit eszem.

2010. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen, dehogy eszel sokat, már bocs. Ennyi szerintem kell, ha az ember toppon akar lenni a suliban, magamról tudom. Próbáltam tavaly folytatni a nyári diétát, de csak szédültem egész nap. Este futsz fél órát, akkor lassan de biztosan formálódni fogsz.
2010. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt mind??? most lettél elsős általános iskolás??? gratula, milyen volt az első nap?



vagyis KEVÉS!!!!! DE nagyon...viszont jó

2010. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!