Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na, most elég rosszul ettem,...

Na, most elég rosszul ettem, de mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Ma ettem a suliban 1 kakaóscsigát, itthon nem volt ebéd főzve, ezért ettem egy kiflit selyemsonkával, hozzá salátát sima joghurttal(uborka, paradicsom, káposzta, saláta, fetasajt), ettem később még egy kis salátát, majd egy szelet kenyeret selyemsonkával és salátával. Mit egyek/ne egyek? Tudtom, hogy csak szénhidrátot ettem, de nincs más itthon éppen :S
2010. okt. 7. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
egy nap miatt most nem fogsz meghízni.nincs otthon zöldség?ha meg éhes vagy egyél csak most már ne annyit.
2010. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Zöldség az van valamennyi, meg az egy szelet kenyeret még nem ettem meg, hanem mindjárt enném :S
2010. okt. 7. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendelj egy pizzát:)!
2010. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyed ha éhes vagy.csak most már ne sokat.
2010. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, csak egy negyed szelet kenyeret ettem(a héját egyáltalán nem), csináltam salátát képosztából, salátából, paradicsomból(már nincs itthon most), és megettem magában 3 szelet fölvágottat. Ez így most milyen? :S
2010. okt. 7. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
jó.de még éhes vagy?mert most már ne egyél
2010. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok éhes mostmár.
2010. okt. 7. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Kenyér meg felvágott helyett egyél hamletet tonhallal, hogy legalább valami értelme legyen a mai táplálkozásodnak.
2010. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!