Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik DVD vált be?

Melyik DVD vált be?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 10:59
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem a Norbi 1000 kalóriás Kick-box edzése!! Felváltva csinálom a Cindy- Fittness csak Neked-el. Így hoztam magam formába szülés után.
2010. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és még oda írnátok, hogy kb. mennyi idő után látszott az eredmény? =)
2010. szept. 3. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kezdetben Norbi Aerob zónája.

Aztán a Fitness Kickboks, aztán amikor már jobban "bírtam" akkor a Réka add önmagad dvd-t csináltam.

Most szülés után újra az aerob zónát csinálom. Nekem ez azért jó, mert nagyon gerinc fájós vagyok és ez nem terheli meg, de még is hatékony, és egyszer már bevált:)

2010. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

11:45-ös vagyok.

6-7 évvel ezelőtt egy hónap alatt kb.7-8 kilót fogytam vele, de a módszerével együtt!:)

Csak ajánlani tudom:)

Most lassabban megy.

2010. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat =)
2010. szept. 6. 07:27
 6/8 anonim válasza:
Első vagyok. Én lassan fogytam le, első hónapban semmi eredmény kilóban. Nem adtam fel, mindennap tornáztam. Keveset ettem, de néha belefért egy egész vagy fél pizza, palacsintatorta, ilyenek:)Áprilistól júliusig 10 kiló mínusz. De szerintem a lassabb fogyás tartósabb. Nem híztam vissza semmit.
2010. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én se tervezem azt, hogy gyorsan akarok megszabadulni a felesleges kilóktól. Néhány éve 12 kilót adtam le 3 hónap alatt, de vissza is jött. Most januárt óta csinálom, a felén már túl vagyok. Nem nagyon vonok meg magamtól semmit, kevesebbet eszek, néha becsúszik egy kis nasi, kenyeret nem eszek vagy ha eszek is akkor tk.

Csak már kipróbáltam jó néhányat, Rubint Rékát, Béres Alexandrát, Zumbát, akkor most valamilyen pump it up-t csak az a baj, hogy megunom néhány hét után... =(

2010. szept. 6. 14:50
 8/8 anonim válasza:
Hát igen, kitartás mindenképpen kell. És motiváljon, hogy egyre jobban nézel ki. Hogy ne und meg, váltogasd a dvd-ket! Üdv! 1. voltam
2010. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!