Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírok egy nap többször...

Nem bírok egy nap többször enni csak egyszer, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázni szeretnék mert 160 centi vagyok és 90-re híztam... De egyszerűen nem tudok naponta egynél többször enni, mert hányingerem lesz. Hogy mitől híztam? Sok energia ital home office egy éve és, hogy semmivel sem foglalkoztam csak dolgoztam és ittam az energia italokat. És így fel is jött. Igen én is tudom, hogy ez nagyon sok és próbálok is tenni ellene egyenlőre könnyű tornával, sétával. De egyszerűen nem tudok egy nap egynél többször enni akkor sem zabálom tele magam. Energia italt már nem iszom, inkább vizet. Valami ötlet?

2021. nov. 2. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
És az az egy étlezés mi és mennyi?
2021. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Ezt nem értem, általában a kevesebb evést szokták a fogyás "szimbólumának" tartani, mert akkor könnyebb több fölösleges kalóriát bevinni. Mi a gondod az egyszeri evéssel, főleg ha úgy látod, megfelelő a mértéke?

Ha persze egészség szempontjából lehetne több alkalom. Szerintem próbálj meg nagyon picikéket enni más időpontban, akár csak egy kis cukorkát. Idővel lehet át tudna rá szokni a szervezeted működése. Nincs esetleg pszichés oka?

2021. nov. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Pl krumpli főzelék 2 szelet kenyérrel. Nem tudom, hogy egy tányér pontosan mennyi. Vagy paprika, paradicsom, uborka

2 szelet magvas félbarna kenyérrel kis teavajjal. Vagy egy tányér sajtszószos tészta, de az ritkábban van. Általában inkább zöldség, főzelékek.

2021. nov. 3. 07:37
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen pszichés gondom.
2021. nov. 3. 07:38
 5/19 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ismeretlenbe jobban tudod mint én. Voltam már pszichológusnál meg pszichiáternél és szerintük semmi bajom. Plusz nem ez volt a kérdés.
2021. nov. 3. 08:30
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Én is naponta egyszer max 2x eszek, de nagyon csekély mennyiséget, mi a frászkarikának erőltessek magamba többet, ha nem vagyok éhes. Nem tudom, ki találta ki ezt a napi több étkezést, meg az állandó ivászatot... eszek, amikor éhes vagyok, iszok, amikor szomjas vagyok.
2021. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
krumplifozelekhez miert eszel kenyeret? szenhidrathoz szenhidratot. vitamint mikor viszel be? mert se a krumplifozelekben se a sajtos tesztaban nincs kb semennyi
2021. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vitamin? :-D
2021. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
#5: Nem tudom jobban. Éppen ezért kérdést tettem fel, nem kijelentettem.
2021. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Evés közben hanyingert B-vitamin hiánykor tapasztaltam. Vegyél egy dobozzal a vegyesből!
2021. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!