Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírok egy nap többször...

Nem bírok egy nap többször enni csak egyszer, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázni szeretnék mert 160 centi vagyok és 90-re híztam... De egyszerűen nem tudok naponta egynél többször enni, mert hányingerem lesz. Hogy mitől híztam? Sok energia ital home office egy éve és, hogy semmivel sem foglalkoztam csak dolgoztam és ittam az energia italokat. És így fel is jött. Igen én is tudom, hogy ez nagyon sok és próbálok is tenni ellene egyenlőre könnyű tornával, sétával. De egyszerűen nem tudok egy nap egynél többször enni akkor sem zabálom tele magam. Energia italt már nem iszom, inkább vizet. Valami ötlet?

2021. nov. 2. 21:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szedek vitamint és sok zöldséget eszem, de csak a krumpli főzelék lett kiemelve abból amit írtam.
2021. nov. 3. 22:51
 12/19 anonim válasza:
100%
Először is ne igyál semmi mást vizen kívül, max napi 1-2 kávét. Viszont mikor dolgozol, akkor rakj ki magad mellé egy felaprított almát, banánt, répát vagy uborkát, ha elfogy, akkor rakj ki még egyet. Ezen kívül igyál elég vizet.
2021. nov. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A kicsi étvágy fogyásnál mindig jól jön. Mondjuk én enervált lennék edzésen ha csak egyszer ehetnék. Érdemes lenne többször enned, de ha nem esik jól, hát egyél egyszer. Ilyen is van. Harcosok étrendjének hívják. Valakinél beválik.. Én nem tudom. Inkább eszek kiegyensúlyozottan napi háromszor normál adagokat, mintsem napi egyszer az egész napi kalória bevitel emelt bevive.
2021. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Az időszakos böjt jutott eszembe rögtön a kérdésed alapján.

Én is próbáltam amúgy ezt a táplálkozást, már többször is. Szeretem, amikor bírom, csak azért én kétszer ettem ilyenkor is.

Ha nem tudsz 2-3-szor enni, egyél egyszer, figyelj, hogy tápláló legyen, legyen benne fehérje bőven, zöldségek, szénhidrát is, zsír is. A koplalás azért rossz, mert lelasítja az anyagcserét. Az étvágytalanság, hányinger okát nem tudom, ennek jó enne utána nézni.

Ha minden rendben, és odafigyelsz a kalóriabevitelre (ami a te esetedben napi kb 1500 kcal jelenlegi súlyodnál, minden -1 kg -10 kcal-al kevesebb étkezést is jelent, ahogy fogysz majd),akkor menni fog a heti fél-egy kiló fogyás, többet semmiképp ne akarj, ha azt szeretnéd, hogy bőröd viszonylag jól alkalmazkodjon. A kollagént is javaslom a bőr szépsége mitt.

2021. nov. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az időszakos böjt tényleg jó megoldás lehet. Én is csinálom, bár én többször eszem az evési ablakban.
2021. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
de ha egyszer eszel egy nap, akkor is keveset, akkor hogy a jó égben híztál fel 90 kilóra?nézz magadba, mert pár energiaitaltól és egy tál ktumplifőzeláéktől te is tudod, hogy ez nem lehet.
2021. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván ételt egyszer eszik, a többi időben meg chips, kóla, csoki.
2021. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás első lépése szerintem, hogy bevalljuk magunknak hogy nem a levegőtől híztunk meg, hanem mert többet ettünk, mint amire szüksége volt a szervezetünknek. Ha ezt el tudjuk fogadni, és még értjük a kcal számolás/fogyás matekját, már sokkal könnyebb lesz
2021. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A bevallásig még nem siekrült eljutni, csak a lepontozásig.
2021. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!