Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kisebb mell,hogyan?

Kisebb mell,hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves vagyok,173 cm és kb 58 kg.Átlagosan vékony testalkatom van,amit szeretek is,viszont nagyon szembetűnnek a hatalmas melleim.Érdekes ez is,mert mikor nem viselek melltartót,akkor kicsik,sőt nagyon kicsik.De mihint felveszek rá valamit,akkora lesz mint egy ház.Tapadós felsőben meg undorító szerintem.Melltartóm sem nagyíthat rajta annyit,ugyanis max ha 2 cm vastag sokat mondok.(És melltartóból is van 5 fajta nekem de mindegyikbe ugyan olyan hatalmas).Nem is push-up egyik sem :/ Viszont arra is gondoltam már hogy sportmelltartót hordok,hátha az valahogy lenyomná.Mellesleg fogyni nem szeretnék,így is szerintem eléggé vékony vagyok.Ilyenkor mi mást lehet tenni? :(((



2021. nov. 3. 20:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Egyébként én is a melltartón gondolkodtam,hogy az lehet a gond,de leginkább T-shirt fazonból van pár darab,és balconette.A pántja nagyon lent van,mert azt hittem azzal van gond az elején,de akkor meg esik le rólam,és akárhogy állítgatom az összképen nem változtat semmit.Mellesleg nem jó értelemben nagyobbít,hanem oldalról egy hatalmas gombóc látszódik,teljesen aránytalanul.Mert ha legalább felfelé nyomná mint a push-up,örülnék is neki :D
2021. nov. 4. 19:40
 22/25 anonim ***** válasza:
63%
nekem is nagyok (mondjuk melltarto nelkul is), es en se szeretem. olyan melltartot hordok, amiben nincs semmi szivacs, csak merevito, es vagy csipke, vagy valamilyen nagyon vekony anyaga van, plusz teszek fel egy melllbimbo tapaszt hogy ne latszon at.
2021. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok ti még ehhez...
2021. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Milyen kosaras a melled?
2021. nov. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
43%

Kár hogy törölte a fiókot.

De ez van!

2021. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!