Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kisebb mell,hogyan?

Kisebb mell,hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves vagyok,173 cm és kb 58 kg.Átlagosan vékony testalkatom van,amit szeretek is,viszont nagyon szembetűnnek a hatalmas melleim.Érdekes ez is,mert mikor nem viselek melltartót,akkor kicsik,sőt nagyon kicsik.De mihint felveszek rá valamit,akkora lesz mint egy ház.Tapadós felsőben meg undorító szerintem.Melltartóm sem nagyíthat rajta annyit,ugyanis max ha 2 cm vastag sokat mondok.(És melltartóból is van 5 fajta nekem de mindegyikbe ugyan olyan hatalmas).Nem is push-up egyik sem :/ Viszont arra is gondoltam már hogy sportmelltartót hordok,hátha az valahogy lenyomná.Mellesleg fogyni nem szeretnék,így is szerintem eléggé vékony vagyok.Ilyenkor mi mást lehet tenni? :(((



2021. nov. 3. 20:34
1 2 3
 1/25 nhzzhnnhzzhn válasza:
28%
:D szerintem örülj hogy nagyok 16
2021. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%

Hmmm érdekes:D,kicsit ellentmondásos, hogy melltartó nélkül kicsik... Melltartóval pedig nagyok.

Hányás melltartót hordasz?

2021. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi árult már el, hol veszel ilyen melltartót :D nekem melltartóban is nagyon kicsi mellem van, szóval vennék ilyet...

2cm vastag szivacs azért már elég durva pushup, a sima melltartó egy pár mm vastag szivacska. Szerintem "csak" testképzavarod lehet, bár elég fura annak is.

2021. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha valakinek nagy a melle akkor melltartó nélkül is nagyok :D
2021. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez valami testképzavar. Nagynak látod a melltartóval valamiért, mert látod, hogy az nem a tested része. Nincs itt mit tenni, majd megszokod. Eszedbe ne jusson lenyomni, az egészségtelen.
2021. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Mekkora az a hatalmas? B kosár?
2021. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%
Orulj neki es elvezd h tokeletes testalkazod van. Amugy igen a sport melltarto jo keszorithatja oket.
2021. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
35%
Örülj neki! a pasik imádni fognak!
2021. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Melltartó méretre én is kíváncsi lennék
2021. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos ez adottság. Ha lenne rajtad jókora pluszsúly, akkor annak leadásával a mell is kisebb lenne.


A 2cm tényleg extravastag szivacs. Az enyimekben épphogy van, max fél cm, párna semennyi. Tehát valószínűleg a melltartód nagyon extrás csak nem tudsz róla. Jó méretet hordasz? Merd le a körméreteid és ellenőritd.


A slkrtmelltartó biztos hogy kényelmesebb, jobban tart és nem funkciója megemelni vagy nagyobbítani a melleket. Azon kívül még talán a bralettet érdemes megpróbálni

2021. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!