Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35 kilót kb. Megfelelő étkezés...

35 kilót kb. Megfelelő étkezéssel,és sporttal sikerült leadni valakinek egy év alatt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 01:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Én 40 et adtam le 1 év alatt, de drasztikusan. Így nem adnék tanácsot, ha nem gond. A lényege, kevés kalóriabevitel volt, cujros, lisztes dolgok kiiktatva, és edzések ájulásig. Ruhák kidobálva, és kb lesz*rtam mások tanácsait, meg a hülye YouTube edzőket. Eldöntöttem, megcsináltam. 1 éve tartom a súlyom, vagyis fogyok még, mert nem tudok leállni 😀 Hát, ez van.
2021. nov. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
persze 1-es instant esély a kórházra.. inkább hallgattál volna
2021. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év alatt 27 kilót sikerült

és ez így volt egészséges, így is határán

kalória és makroszámlálás + sport

2021. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Az már nem egészséges
2021. nov. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Hol van itt már az egészség...
2021. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
akkor miért akarsz lefogyni, nem azért hogy egészsége legyél? HA közben szétcseszed aze gészséged akkor mi érteme a drasztikus fogyókúrának?
2021. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én pont most tartok 36-nál, még 10 kg-t kell fogynom. Nekem ez a 36 kg kb. 8,5 hónap alatt sikerült. Nem éheztetem magam, kalóriát számolok, illetve melletti napi szinten szobabiciklizek, és próbálok étkezés szempontjából is egészségesebben étkezni. Ez a 35 nem olyan sok egy év alatt. Ha az emberen van felesleg, az elején simán tud havi 4 kilót fogyni, utána meg ha már csak 2-3 kilót tud egy hónapban, akkor is, ez a 35 nem olyan sok egy év alatt, le lehet adni éheztetés nélkül.
2021. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Attól is függ hogy hány kiló vagy most és mennyi benned a kitartás
2021. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne ebbe a témakörbe írd a kérdést, mert elnézést kérek, de nagyon sok tudatlan ember van. A Testépítésnél tudnak rendes választ adni, itt sok a kasza tibi étrend követő, meg hogy zöld színű zöldségtől fogyok stb. marhaságok.

De a lényeg, hogy a kalóriabeviteled kevesebb legyen mint amit elégetsz. Az egészséges fogyás hetente a testsúlyod 0,5%-a. Nem kell drasztikus diétákba kezdeni, mint ami az ilyen élet 250 kiló felettben van, az egy teljesen más terep.

2021. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
110ről indultam májusban, most 79 vagyok. 75 a célom. Lisztet zablisztre, tejet növényi tejekrecseréltem, kenyeret keveset eszek, az is purpur. Minden főétkezés mellé valamilyen zöldség van, meg egy kevés CH. Ebédre csirke, hal esetleg light sajt, főzelékek. Számoltam a kalóriákat, 1500ról indultam, most már 1350. Infratrainerezek hetente kétszer fél órát, és futok kétszer 5kmt. Ez utóbbit a nulláról építettem fel az 5k appal, simán sétáltam, egy perceket kocogtam az elején.
2021. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!