Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynia a...

Mennyit kellene fogynia a képen lévő lánynak, hogy vonzónak találjátok?

Figyelt kérdés

[link]


Az elmúlt tanévben sikerült sajnos eléggé elhíznom. A képen volt a csúcs, kb. 76 kló körül (161 cm magas), most csak egy picit vagyok kevesebb.


Korombeli fiúk: mennyit kellene fogynom kb. hogy vonzónak találjatok?


Az talán látszik a képen, hogy sportolok, és a háj alatt izom is van, így talán nem olyan rossz a helyzet, mint amit a kilók mutatnak. De akárhogy is "túl nagy" vagyok mindenhol, szeretnék fogyni, hogy javítsam az összképet...


Szerintetek hány kilót kellene a ti ízlésetek szerint?


(Csak kíváncsiságból kérdezem, élőben nem szoktam ilyenről beszélni fiú ismerősökkel.)


17/L



2021. nov. 8. 12:00
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
66%

Nekem tetszel, de én inkább a teltebb lányokat kedvelem. Ha rosszul érzed magad, akkor fogyj le, ne mások miatt.

60 kiló alatti súly viszont egészségügyileg annyira nem jó, mert ha mondjuk 55 kiló körül vagy és elkap egy betegség, lemegy egy 5 kiló, akkor már csak 50 kg vagy, az meg már lehet, hogy nagyon vékony. Olvastam már itt ilyen kérdést is.

Amit én az önsanyargatás helyett tanácsolnék az, hogy mozogj valamit és ha sok édességet,üdítőt ittál, akkor abból vegyél vissza, de ne állj neki koplalni és ne egyél többet, mint amennyit most eszel.

2021. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
73%
Hát szexuális vonzalom szempontjából akár még hizhatnál is, mert a férfiak 90 %-nak még akkor is tetszenél. Egészség, általános közérzet szempontjából meg 20 kg-ot kéne fogynod. Ha esetleg sikerűl föltehetnél egy képet hogy lássuk a különbséget.
2021. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
52%

Kb 10kg.

Lepontoznak mindenkit Aki ilyesmit írt? O.o

2021. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!