Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészségesen haladok a fogyással?

Egészségesen haladok a fogyással?

Figyelt kérdés

173 cm, 61kg vagyok.


Egészséges, hogy 1,5kg-ot fogyok egy hét alatt?


Válaszokat előre is köszönöm szépen!



2021. nov. 19. 18:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem a leírásban, hogy nő vagyok.
2021. nov. 19. 18:32
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Alapból nem értem, hogy hova akarsz fogyni, de ha ennyit fogysz ilyen kevés súllyal, akkor nagyon keveset eszel valószínűleg. Sürgősen változtass rajta. Ilyen súllyal nagyon max 0.5 kg hetente. De ebből a súlyból ne akarj fogyni...
2021. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek az előző válaszolóval. Sőt, mivel nem vagy túlsúlyos, szerintem -0,25/hét lenne jó neked.
2021. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon gyors fogyás. Zsírból fogyni ilyen paraméterek mellett max 0.5kg ajánlott/hetente
2021. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Én 172 cm vagyok 58 kiló! Szeretem az alakom, de a te kilóddal jobban érezném magam. Hidd el a magasságodhoz ez egy szuper súly, gyönyörű alakod lehet! (És nem fogyózok, sőt zabálok, de a genetikám miatt nagyon nehezen tudok hízni)
2021. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Sok.egyél többet,de okosan.
2021. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!