Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs rajtam plusz kilo, de...

Nincs rajtam plusz kilo, de mégis nagy a pocakom?

Figyelt kérdés

Jobban kifejtem a kérdést... Elsőnek is férfi vagyok. Szóval 2 évvel ezelőtt mérve lett a súlyom (65kg), és pontosan ugyanannyi, mint most (úgyszint 65kg). Viszont amikor mértem 2 éve, nem volt pocakom... Most már van egy kicsi, de egy grammot sem híztam. Gondolom ennek az oka, hogy tavaly ősszel sokat ettem, és megnyúltak a beleim és azért van most pocakom, vagy nem tudom. De nem híztam el, nincs zsír rajtam.


Milyen ételekkel és edzéssel lehetséges az, hogy újra szép feszes legyen a hasam, és hogy a belek újra a régiek legyenek?


2021. nov. 20. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A beleid nem nyúltak meg. Valószínűleg kevesebb izom van rajtad, ezt hívják skinny fat alkatnak. Nem írtad hány cm vagy, de 65kg férfinél nagyon kevés.

Sok hús, zöldség, és napi 1 óra sport heti 3-5x.

2021. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Valószínűleg csak gyenge a hasfalad. Egy kis erősítő edzéssel simán lehet korrigálni. :)
2021. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé vagy izmos, mint akkor voltál.
2021. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem írtál magasságot ezért nem tudjuk mihez viszonyítani a 65kilot.
2021. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg izmot vesztettel mert annak a hasnak tuti van plusz sulya..
2021. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne igyál annyi sört.
2021. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge a hasfalad, illetve most több zsír és kevesebb izom van rajtad, mint régebben, de ezt már az előttem lévők is megírták...
2021. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
59%
A derekunkat körülvevő izmok úgy viselkednek mint egy fűző. Ha gyengék ezek az izmok, például a hasizmok, akkor a belső szerveidet nem fogja össze rendesen, előrebuknak és úgy nézhetsz ki, mint ha dagadt lennél. Rengeteg hasizomerősítő gyakorlat van, azokat csinálgasd.
2021. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
7%
Nekem.is ez a gondom beszeljuk meg. Lany vagy? En fiu
2021. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

izmosab voltáll, amiből veszítettél és felment helyette zsír

nem lehet hogy ebben az időszakban mozgásszegény életmódra váltottál?


a zsírnaöbb hely kelll, mint az izomnak, tehát azrét van pocakod


a másik lehetőség hogy a közérzeted sem olyan jó, tehát csak puffadsz és azért nagy. ez lehet attól ha szénhidrátdús az étrended vagy szimplán ha csak nem jó. ha ez a helyzet, akkor egészségtudatos táplálkozás kell, feldolgozatlan összetevők, kevés cukor, sok zöldség

2021. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!