Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak diéta nélkül?

Hogyan fogyjak diéta nélkül?

Figyelt kérdés

Na nem arra gondolok, hogy mindent ugyanúgy csinálnék.

Sajnos szülés után (8 hónapja) rajtam maradt 15kg. Megrendeltem a Bakker, szoptatok! csomagot is, de nem tudok ételt készíteni magamnak napi 6x, 3 óránként.

Örülök, hogy a kislányomnak meg tudok főzni (szoptatok + 3 étkezés ki van váltva), illetve egyetemre is járok, így ha alszik tanulok.

Sajnos így magamnak főzni nem tudok külön.

Valami olyan megoldást keresek, hogy azt enném, amit a férjem (ő elutasít minden diétás, vagy egészséges ételt), viszont mozognék valamit mellette itthon. Akár kalória számlálással vagy más módon megoldható lenne?

Szoptatok, így a tejemre is figyelnem kell..



2021. nov. 21. 18:33
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
6%

Koplalással. De nem egészséges. Foleg akkor ha a tejedre is figyelned kell.

Ha otthon edzel,vagy lementek setalni akar napi ketszer az is segithet.

Ha van energiad akkor otthon csinalj edzest,vsn nagyon sok video fent youtubeon.:))

2021. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Koplalni nem szeretnék, mert az a kislányomnak sem tenne jót. Na meg hosszú távon nem is nagyon vezetne eredményre.
2021. nov. 21. 18:59
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Edd amit a férjed, de a köret felét váltsd ki zöldséggel. Mirelit zöldséget+só, fűszerek beraksz egy fedeles jénaiban a mikróba 5 percre kb, szépen megpárolódik. Ha nasizol, figyelj a mértékre vagy nasizz nyers zöldséget.


Sportnak sok séta a babával, ha a súlyod engedi futás alkalmas (rugózott) babakocsival. Erősítés is kell, csinálj guggolásokat, aztán guggolásokat a babával a kezedben (kapaszkodni ér, ha kell, nehogy eless). Ha megerősodtél, veszel egy hordozókendőt, magadon a babával mászkálsz mikor alszik, az is jól fogyaszt (de figyelj a tartásra, ne legyen baja a gerincednek, annyit csináld, hogy még ne kapj hátfájást).

2021. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
34%
Hát így nehéz lesz. Rendelj inkább magadnak diétás menüt
2021. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 XR115 válasza:
82%
sportolással
2021. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, a kalóriaszámlálás is diéta. Nem írtad miket esztek, de a férjednek fel sem tűnne, ha egy pörköltet nem 2dl zsiradékban kezdesz, csak 2ek-al, ha csak erre figyelsz is sokat segít. Egyél minden étkezéshez zöldséget, sütve, főzve, nyersen, salátának, savanyúnak. Bedobsz pár csirkecombot jól megfűszerezve a sütőbe, mellé cukkini, padlizsán, hagyma, gomba, pár szem krumpli, hogy ne érezze, hogy egészséges. Mehetnek répa félék, brokkoli, karfiol is ízlés szerint, millió variáció van. Ez jó megúszós kaja.

Reggelire 1 szelet kenyér sajttal/sonkával, vacsorára 1-2 tojás sok zöldséggel. Ami még fontos, hogy az üdítők, gyümölcslevek rengeteg felesleges kalóriát tartalmaznak, igyál csak vízet, ízesítetlen teát.

2021. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Eszi-nem eszi, nem kap mást a férj. Ne diétásnak hívd, hanem egészségesnek. Sok hús, sok zöldség, férj kaphat kiegészítésképp rizst.
2021. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a gyerekkel napi fél órát sétálni, amit 2-3 hét alatt napi 70 percre emelsz és számolod a kalóriákat 200-300 kcal deficit nem fogja a szoptatást befolyásolni, ha eleget idzol
2021. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

A sporttal nincs gond! Azt simán csinálom babával is. Akár videókra, akár tényleg babakocsival.

A hordozóban már nem nagyon marad el. Ő már ül, áll, kapaszkodva lépeget

2021. nov. 21. 20:55
 10/28 A kérdező kommentje:

A férjes dologra annyi, hogy a szüleimmel élünk egy két generációs házban. Teljesen külön, de általában együtt főzünk, felváltva a szüleimmel. Ha ők főznek, azt enném, ami éppen van.

Ha én főzök, akkor mindenki azt eszi, de nem nagyon szeretik az egészséges dolgokat. Én régen magamnak külön főztem, de most nem igazán tudom megoldani…

Az is baj, hogy napi 1-2x eszek csak, mert tényleg pörgés az élet…

2021. nov. 21. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!