Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le pénz nélkül?

Hogyan fogyjak le pénz nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs pénzem arra, hogy csirkét, halat, sőt zöldségeket vegyek magamnak. Akaraterőm és motivációm pedig meglenne a diétához és edzéshez... Mit egyek liszt- és cukortartalmú ételek helyett, ami otthon is megtalálható, vagy nagyon olcsó? Aki hasonló helyzetben van/volt, hogyan oldotta meg?

2016. febr. 6. 17:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Először leírnád,hogy mennyi az a pénz,amit kajára tudsz fordítani?

Eddig mit ettél?

2016. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mitől híztál meg? Azon kéne változtatni. Mit ettél eddig? Gondolom, hogy mielőtt meghíztál, akkor sem volt sok pénzed, mégis normálisan ettél.
2016. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Én nem akarok lefogyni, mert tökéletesen érzem a bőrömben, de ha leakarnék, akkor tudnám hogyan kéne.

azt ajánlom próbáld ki, hogy 1 hétig csak zöldséges kaját eszel, esetleg tojást meg ezt-azt hozzá. kiszámolod hogy 1 hétre mennyibe kerül, ugyanezt megnézed a jelenlegi étrendeddel is és majd akkor el tudod dönteni, hogy tényleg drágább-e.

amúgy meg sokszor nem azzal van a gond, hogy lisztes-cukros kajákat eszik valaki, hanem hogy azt hogyan teszi és mennyit. merj újítani.

2016. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A fogyáshoz NEM pénz kell, hanek AKARAT!!!!


Egyél azt, amit meg tudsz venni (a csirkemell meg hal egyáltalán nem lényeg), zöldségeket meg olyat kellene venn, aminek szezonja van, az ugyanis olcsó. Illetve a fagyasztottak sem drágák, és ugyanolyan jók, mint a friss.


A lisztet nem kell elhagyni, csak csökkenteni, cukor nélkül meg símán meg lehet lenni, egyszereüen kihagyod mindenböl.

2016. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyedül akkor probléma, ha eddig krumplis tésztán, paprikás krumplin, és körömpörköltön éltél. Ezek ára alá valóban nehéz menni.

Én is féltem az anyagi részétől, de mindig vannak szezonzöldségek, a tojás a piacon olcsóbb.

Valóban, az egészséges étkezés drágább, mint a hízlaló. De a havi kajám semmivel nem lett drágább, mivel sok mindenre nem költök, amire korábban költöttem. Üdítők, péksütik, nasik... Így havi szinten ugyanannyiból jövök ki.

A sport egy része meg ingyen megoldható. Kocogás, saját testsulyos edzések nem kerülnek semmibe.

2016. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

300-400 Forint amit magamra tudnék naponta költeni. Eddig ettem mindent, pl tésztát, kenyeret, krumpliból készült ételeket, nem vagyok válogatós.:D Meg nassoltam is néha...

Igazából vékony testalkatú vagyok, a lábaim is eléggé vékonyak, csak szerintem nagy hasam van, azt szeretném eltüntetni.

2016. febr. 6. 17:56
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Ne pluszban gondolkodj!

Tésztát lecserélheted durumra, mindig akciós valahol, így ugyanannyiból kijön, mint a sima tészta.

Cukor helyett édesítőszer - még olcsóbb is.

Kenyér... Amit én veszek, az a teljes kiőrlésű fél kg 40 ft-tal több, mint a sima. De kevesebbet eszek belőle.

Húst, tojást gondolom, ettél eddig is.

A nasi árából meg veszel zöldségeket.

2016. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tothp ***** válasza:
100%

A pékárun, "nasin" sokat lehet fogni.

Inni vizet. Esetleg citromot belecsavarva

Cukros dolgokat elfelejteni.

Ami egy normális piacon kapható, szinte minden belefér. Télen kevés gyümölcs, inkább zöldség.

2016. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hu hát jobban belegondolva sokmindent kihagytam a leírásból.

18 éves vagyok, szóval iskolába járok és saját keresetem nincs. 2 hete diétázom, nagyon jól megy, nem csábulok el, tartottam magam a zöldségekhez, gyümölcsökhöz, tojáshoz, naponta 4x étkezem, minden nap kb ugyanabban az időpontban. Azonban a szüleim bejelentették, hogy nem tudnak nekem venni zöldségeket meg tojást, ezt fogadjam el és egyem azt amit a családom többi tagja. (Egyik válaszoló jól írta: nagyrészt paprikáskrumpli, mákostészta és hasonló az ebéd.)

Tudom, hogy ezekkel az ételekkel sosem fogok lefogyni, ezért is kérdés, hogy mit egyek helyettük.

2016. febr. 6. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írjuk, hogy mit egyél helyettük, most írtad, hogy azt nem veszik meg a szüleid.

Mit vársz, mit írjunk?

Napi 300-400 ft-búl vehetsz mondjuk almát, káposztát, csinálhatsz valamilyen főzeléket rántás nélkül, az otthoni dolgokból pedig próbáld kiválasztani azt, ami diétásabb.

Ha nem megy (amit nem hiszek, olyan nics, hogy csak paprikáskrumpli van), akkor edd azt ami van, de kevesebbet és mozogj többet.

2016. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!