Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne az ideális súly a...

Mi lenne az ideális súly a számomra? Jelenleg 43 kg vagyok (164 cm).

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, májusban született a második babám. Szoptatás hatására sokat fogytam, nem szándékosan, napi 5 étkezés mellett.

A gyerekek előtt cca 10 éven át 52-54 kg voltam, jól éreztem magam úgy.

Tudom, hogy a mostani 43 kg kevés, szeretnék is hízni, mégis nehéz elképzelnem, hogy plusz 10 kg "jól mutatna". Nem is értem, hogy hova tűntek azok a kilók, nem látom magam extra vékonynak.



2021. dec. 7. 09:14
 1/9 anonim válasza:
100%

Szia :)



Én 163cm vagyok és 51 kiló. Nekem ez az ideális. Voltam én is 45 kiló, de akkor már én is láttam, hogy ez túl kevés. Akkoriban táncoltam és csak úgy olvadtak le rólam a kilók. Szerintem ha sikerül 50 kilóra feltornáznod magad, az már jó.

2021. dec. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10 kilóval nehezebb voltál, jól érezted magad. Most nem. Akkor miért ne állna jól? A gyerekek mellett gondolom nem túl sok időd van sportolni, az esetleg segítene, hogy ne csak zsírt, hanem izmot is szedj fel. Szerintem amúgy bőven elfér rajtad az említett 10 kg, csinosabb lennél.
2021. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
44%
163 cm vagyok és 47 kiló. Számomra ez tökéletes, terhesség alatt 51 kg voltam, ennél több soha. Terhesség után én is szörnyen lefogytam, a sok éjszakázás, rohangálás, a pihenés hiánya...1 év alatt sikerült visszanyernem a rendes formámat. Hagyj időt magadnak, ennél kevesebb már ne legyél, az a lényeg. Egyébként nekem a Béres csepp segített pár kilót hízni, nagyon nagy étvágyat csinált, egyfolytában ettem. És igen, ha már van rá időd és energiád, tornázz otthon, vagy ha tudsz járj el edzeni.
2021. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 HaEv válasza:
44%

Kedves Kérdező!

Ha egészségesen étkezel és megvan a megfelelő mozgás is az életedben, akkor nem a kilók számítanak. Bár az izmoknak is van súlya.

Orvos mit mond?

2021. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy vércukor vizsgálatot és egy pajzsmirigy vizsgálatot azért meegcsináltatnék.
2021. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
72%
Ne a kilót nézd, hanem a tükröt. Egyél rendesen és amint tudsz, kezdj el edzeni. Amikor a tükörben okésnak látod magad, az a jó súly. Van akinek ez 5, 8, 10 kilóval van a te súlyod fölött, van akinek meg pont annyi. Nekem pl. a 45 kiló teljesen jó, 50 kilóval már vastag lennék, 40 kilóval meg ijesztően sovány voltam.
2021. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. dec. 7. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
50ig azért fel kellene tornázni
2021. dec. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ha tényleg nem látod, hogy hova fogytál, akkor csontritkulàst nézess.
2021. dec. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!