Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhség érzésekor jobb azonnal...

Éhség érzésekor jobb azonnal enni ahogy megjelenik az érzés, vagy várni amíg igazán égesek leszünk?

Figyelt kérdés
Fogyókúra esetén hogy jobb? Mi a megfigyelésetek? Ha kezdesz éhes lenni, és azonnal eszel, az jobb-e, mintha kicsit várnál? Ha kiéheztetjük kicsit magunkat nem leszünk utána sokkal éhesebbek? Viszont ha azonnal eszünk, lehet az sem jó.

2021. dec. 11. 18:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírás miatt.
2021. dec. 11. 18:14
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezen sose gondolkodtam sztem egyél akkor ha éhes vagy
2021. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha annyit vársz, hogy már farkaséhes vagy, az nem jó. Mármint na, annyira éhes leszel, hogy majd az evés átmegy zabálásba, és feleszed a hűtőt. De most érted, ha eszel, és utána 1 óra múlva újra éhes vagy, akkor ne egyél újra, mert az valószínűleg nem igazi éhség.
2021. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt erzed hogy ehes vagy akkor egyel

Ne vard meg mig nagyon megehezel mert utana tobbet is eszel

2021. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja es 5 kisebb etkezesre oszd el a napi kaloriad es igy nem leszel farkasehes

#4

2021. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább úgy kellene, hogy legyen 5 étkezés. Én legalább is folyton megéheznék másképp😂
2021. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ne legyél olyan mint egy kisbaba ez nem egészséges és elhízást eredményez már felnőtt korban ha minden kis korranásra betömöd a pofit.
2021. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen eszel ugyanazokban az időpontokban, akkor a szervezeted rááll és akkor leszel éhes, amikor enni szoktál.
2021. dec. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

sokszor összekeveri az ember az éhségérzetet a szomjúsággal, ezért szokták javasolniilyenkor először, hogy igyál egy pohár vizet


egyébként nekem az válik be hogy amint lehet, eszem. mert tudom, hogy ha nem eszem rögtön avgy pl elfoglalt vagyok és étkezést hagyok ki, akkor aznap este óriás falási rohamom lesz

2021. dec. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem varom meg h ehes legyek.. nem attol eg a zsir. Sot akkor inkabb az izom pusztul es szarabb lesz a forma.
2021. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!