Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Takács Hajniról,...

Mit gondoltok Takács Hajniról, Dietetikusodról?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata vele?

2021. dec. 23. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiteles,nyugodtam fordulhatsz hozzá.Egy dietetikus
2021. dec. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudsz neki olyan kérdést feltenni (egyiknek sem), amelyikre némi kutakodás után nem ad választ a Google.

Azoknak van rá szüksége, akik nem tudnak, vagy nem akarnak maguknak megkeresni a szükséges infót.

2021. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
*tudják, akarják
2021. dec. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Kettes,nagyon tévedsz.A googlen is rengeteg a téves informàció,ès a dietetikai tanácsadás sokkal komplexebb dolog,mint hinnéd,máskülönben nem tanulnák 4 évet a szakmát…
2021. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Nincs de sztem is folosek ezek.. neten megtalalsz mindent
2021. dec. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
A francokat komplex. Totál hülye ismerősöm is képes volt elvégezni, miután a mérnökiről kibukott. Az egy nagy büfészak.
2021. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Elég komoly szak. Kőkemény anatómiát, élettant kell tanulni, gyógyszertant, minden létező betegséget, élelmiszer ismeretet, gazdasági és műszaki ismereteket, ételkészítési technológiát stb.

Az anatómia miatt sokan kibuknak a dietetikus szakról is.

Én is elvégeztem. Előtte rengeteget bújtam a netet táplálkozás témában, de sok újat tanultam az egyetemen, és sok téves infót olvastam a neten, mint utólag kiderült.

Elég szomorú, hogy az emberek jobban bíznak a kétes netes információkban és a képzettség nélküli önjelölt táplálkozási gurukban.

Jóval több embernek lenne szüksége dietetikusra, de mivel nem látják be, ezért inkább túlképzés van dietetikusból, alig van álláslehetőség, aztán sok a pályaelhagyó. Köztük én is.

2021. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, hogy komoly szak, de aztán mindenkinek felírják ugyanazt a 160 gr CH diétát, aztán csókol anyád Hermina. Ehhez felesleges 4 év anatómiát tanulni.


Tisztelet a pár kivételnek, aki tényleg ér is valamit és követi az aktuális kutatási eredményeket.

2021. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát annyit még elárulok,hogy léteznek szakmai protokollok,az alapján szoktak az egèszségügyben eljárni.Nem javasolhatsz divatdiétát….kutatási eredmènyeket meg köteles követni mindenki,aki a szakmájában dolgozik,nem választás kérdése.
2021. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
9: a “szakemberek” 90 százaléka az egyetem óta nem látott szakmai cikket, tanártól dietetikuson át az orvosig. És nem azt várom, hogy divatdiétát adjon, de a 160gr CH diéta felett kb 20 éve eljárt az idő. A protokollal meg lehet takarózni, attól még egy kalap szar, amit csinálnak.
2021. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!