Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diet Challenge Kasza Tibi?

Diet Challenge Kasza Tibi?

Figyelt kérdés

Az 1 hetes étrendben a challenge shaket lehet helyettesíteni mas shakkel? Szerintem extrák túl van árazva az ő shakejük. Az étrend jó de a kérdés hogy mivel lehetne a shaket kiváltani?

A Herbalife shakere gondoltam? Szerintetek azt lehet hogy este ezt a shaket iszom?

Köszi a segitsegeket!



2022. jan. 2. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél ilyen túlárazott szarokat. Ezek csak étrendkiegészítők, nem étkezést helyettesítők. Fogyni tudsz ezek nélkül is.
2022. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes mondja. Még ha tele vagy pénzzel, akkor is minek szórni, akár el is égethetnéd, egészséges életmódra kell törekedni.
2022. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp akarsz valmi shaket, akkor miért ilyen mlm-es túlárazott marhaságot akarsz?

Egyébként ha tartod az étrendet, shake nélkül is fogyni fogsz, mert alig van kalória a napi előírt adagban

2022. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm a válaszokat!

Esetleg akkor valami vacsora ötletet tudtok ajánlani?

2022. jan. 2. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogyni akarsz ne ezt a túlmarketingelt ....-t vedd:))

Kalóriadeficit, kardió, súlyzós edzés. Mindent szépen fokozatosan, semmit nem kell megvonni, csak mértékkel :)

A diétás shakekben is ugyanúgy van kalória, és biztosan éhes is maradsz utána, hosszú távon nem tartható, és csak pénzkidobás.

2022. jan. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a shake-ek attól működnek, hogy kevesebb kalória van benne, mint egy normál étkezésben, amit kiváltasz vele. Viszont életed végéig nem használhatod ezeket, nem is bírnád, de egészséges sem lenne. Ha meg normális vacsorát kezdesz el enni, akkor meg hízol, mert az már nem lesz olyan kevés kalória. Szóval hosszútávon nem hatásosak, ellenben jó drágák. Inkább állíts össze egy tartható étrendet.
2022. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
#6 Igen kevesebb kalória van benne, mint egy normál étkezésben, viszont kb annyit ér mintha meginnál egy forrócsokit, finom (jó esetben) de jól nem fogsz lakni vele, ergo további kalóriákat viszel be hogy ne legyél éhes. Így már nem is olyan diétás ugye?
2022. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én őszintén ittam sokáig a Herbalife shaket, akkor 10kg ment le rólam. Az mostanra visszajött, de egyáltalán mem lepodok meg, mert rosszul etkezem egy ideje, es mozogni se mozgok. De vissza akarok térni, hiszen ha az ember egyszer mar latja mire volt képes (sokat mozogtam hozzátenném, nem csak a shake hatására fogytam) akkor ujra el akarja érni azt az alakot.

De felek hogy ezzel az etrenddel nem fogok elindulni a fogyásban.

Mozogni is neki szeretnek ujra allni, azonban mem akarok mindent egyszerre mert akkor ha rosszabb napom van akkor abba fogom hagyni az egészet. Fokozatosan szeretnek mindent bevezetni ujra. De elsősorban az étkezéssel akarom kezdeni, es ha látom hogy elindultunk lefelé, vagy akar látszólag fogyok, akkor mar lesz motiváció az edzés hez, hogy karban tartsam magam, illetve hogy formálódjak. Ne legyek lottyett .. :D

2022. jan. 4. 19:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!