Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szoktatok enni ebédre,...

Mit szoktatok enni ebédre, amikor nem vagytok otthon, és nem tudtatok előre főzni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Bébiételt :) Nagyon finomak, és egészségesek. Jó nagy a választék többféle húsokkal, zöldségekkel.

Vagy pedig veszek Bonduelle zöldségkeveréket és tonhalkonzervvel összekeverem.

2022. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

A bébiétel minden csak nem egészséges. Olvass összetevőlistát


Őszintén én sokáig csináltam ezt a dobozolósdit de időben lehetetlenné vált és rendelek

Amik beváltak a beres alexandra, a vitalkonyha, a frissbox, es az interfood meg a cififood zona menujei. 350-400 kalorias eteleket is lehet talalni (ami nekem az idealis)

2022. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Munkába itthon előre elkészített ételeket viszek. Mindig Húst, sült zöldségeket vagy salátát eszem ebédre.

Nekem muszáj előre készülnöm sz egészségem miatt, nagyon érzékeny a gyomrom, többnyire rosszul leszek ha más főztjét eszem és nem akarok egész napos hasmenéseket, görcsöket. Főleg az étolajjal készült ételek okoznak problémát, illetve a laktóz és az ecetes kaják, + nem bírom a nyers gyümölcsöket sem.

2022. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

A bébiétel egészséges, mindig olvasok összetevő listát. Pláne, hogy a babámnak is adom, tehát már átrágtuk ezt a témát a védőnővel.

Valószínűleg te épp kifogtál egy olyat amiben cukor volt, ezért jelentetted ki, hogy az összes egészségtelen.

2022. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

A pürékkel az a gond, hogy gyorsan felszívódnak (hasonlóan, mint a gyümölcs vs. gyümölcslé esetén).


Én kompromisszumot kötök, ha nem tudtam főzni: veszek zöldséget, korpás pékárut, kenősajtot, jobb minőségű sonkát, meg egy túró rudit. Ha itthonra kell, akkor lehet saját leves halkonzerv is vagy előveszek a fagyasztóból valamit.

2022. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Igen egészséges a bébiétel csak nem felnőttnek. A nevében is benne van bébi. Szerintem egy felnőtt számára nem tartalmazhat elég tápanyagot. Eszembe sem jutna bébi ételt enni. A kutya kaját sem eszem, mert kutyának való, gondolom az sem tartalmaz megfelelő tápanyagot egy felnőtt ember számára.

Úgyhogy kérdező ne butulj el, ne egyél bébi kaját. Szerintem ilyenkor rendelj ételt és azt edd mértékkel.

2022. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha nem tartalmaz elég tápanyagot egyetlen étkezésre, akkor az már nem egészséges? Jó, akkor eszem chipset, hiszen az felnőtt embereknek van :)

Gyengébbek kedvéért: egyetlen étkezésről van szó, nem azt kérdeztem, mit egyek a hátralévő életemben.

2022. jan. 3. 23:17
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne egyél semmit. Írtak egy csomó választ neked egy sem tetszik. Ne egyél semmit ha ekkora gond egy szendvicset összedobni vagy venni. Hagyd ki azt az étkezést a fenébe, akkor gond egy szál sem.
2022. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cubina ***** válasza:
0%

Ezt azoknak küldeném,akik szerint a bébiétel egészséges:

[link]


[link]


Az Univer Product Zrt. visszahívta az általa gyártott és forgalmazott "brokkoli főzelék csirkehússal 8 hónapos kortól" bébiételt, mert egy összetevőjével kapcsolatban élelmiszerbiztonsági kockázat merült fel.


Klórtartalmú tisztítószer maradvány jelenléte miatt visszahívta „Babylove bio eper-málna-alma” gyümölcsös sajátmárkás bébiételét a dm üzletlánc.


Pürésített csirkehúsos bébiételt hívott vissza a dm, mert nem zárható ki, hogy kék fóliadarabkák kerültek a termékbe


Műanyagra emlékeztető idegen anyag miatt visszahívták a forgalomból az OVKO márkájú, körte almával hozzáadott cukor nélkül elnevezésű bébidesszert egyes tételeit


Jó étvágyat hozzájuk.

2022. jan. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Aligha van olyan étel a Földö , amiből még nem hívtak vissza pár példányt.

Tápszerekből is hívtak már sokat vissza, mégis egészséges, teljes értékű tejpótló mindegyik.

És most nézd meg az agyon antibiotikumozott csirkéket, amelyet oly' jóízűen tömsz magadba reggel, délben meg este.

2022. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!