Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 14 éves hogy fogyhat le?

Egy 14 éves hogy fogyhat le?

Figyelt kérdés
Végzős, 18 éves diák vagyok. Nemrég jóba lett az osztály a kilencedikesekkel és köztük van egy olyan, aki utálja magát és csak nekem beszél róla. Gyötör a bűntudat, hogy nem tudok neki semmi tippet mondani. arról van szó, hogy 155cm körül van és 60kg. Egyrészt ez még a normális tartományba tartozik? Hogyan tudna leadni egy pár kilót, az egészségtelen kaják hanyagolása nélkül? Hogyan kezdjen neki? Mitől legyen lelkes? Mivel bíztassam?
2022. jan. 12. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ne egyen semmi cukrot, cukorral készített ételt, italt.
2022. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) És hogyan tudnám motiválni?
2022. jan. 12. 21:10
 3/11 anonim válasza:
100%
Ezzel a mentalitással sehogy se fog lefogyni.Vagy abba hagyja az egészségtelen kajákat vagy belenyugszik a sorsába.
2022. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Húha, ezt inkább nem mondanám neki. Pont az lenne a lényeg, hogy kicsit lelkesebben kezdjen neki. Nem az, hogy ,,beletörődik a sorsába''.
2022. jan. 12. 21:52
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Azzal kell motiválni, hogy 2 hónapot kell csak kibírnia és utána le fog fogyni és dögleni fognak utána a csajok, fiúk, mindenki.
2022. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első eredmények adták a motivációt

Alapvetően egészseges ételekre és mértektartásra van szükség. És amig o nem határozza el magát addig hiába próbálsz segitsni


Merje le magat, csinaljon kepeket. Nyilvan nem fog tetszeni amit lat. Kormereteket is merjen. Es hs egy honapig odafigyel es megint megmeri akkor az fogja motivalni hogy mennyit haladt. De ha konnyu lenne elkezdeniy nem lenne annyi elhizott magyarorszagon


Én 153 cm vagyok, kozepessn izmos es az orvosommal a 50 kgt lottuk be, szoval akirol beszelsz, az a hataron van kb

2022. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nezze emberekrol elotte utana kepeket.

En pl nagyon megbantam h nem hakarabb kezdtem a dietaba es a gimit kover zarkozott emberkent eltem a bulik es csajok helyett

Egyszer kell beletenni energiat es utana rsnsben lesz. Addig meg mindsn nap zavarja.

Amugy minimalis valtizas kell abban a korban. Kb eleg hogy wgyen tobb zoldseget meg mindwnbol mennyisegre kicsit kevesebbet

2022. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fuh, nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hálás vagyok, ez most sokat segített.
2022. jan. 12. 22:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Bizalmas a kapcsolatotok? Mert ha amúgy nem ismeritek egymást és szánalomból elkezdtél vele beszélgetni, hogy mit érez, mit nem kéne egyen, mit kéne csináljon, akkor ezt nagyon könnyen veheti bántásnak! Bármit mondasz legyél kedves vele, hogy ne érezzen rossz szándékot.:) De érdemes előbb barátkozni vele, biztos kedves amúgy és szerintem jól fog esni neki, ha számíthattok egymásra.:) A cukor és a péksüti, fehér kenyér valóban sokat számít egy diétában.
2022. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs itt szánalomról szó! Nagyon imádnivaló lány, és igen, számíthstunk egymásra. És neked is köszi a választ! :)
2022. jan. 13. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!