Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon édes szájú vagyok, de...

Nagyon édes szájú vagyok, de szeretnék fogyni. Ha mondjuk délelőtt 10-11-ig eszek édességet, ha megkívánom, és délután már nem, akkor fogyhatok? Síkerül valakinek így fogyni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha már előre ezt tervezgeted, hogy mikor ehetsz édességet, akkor nem fogsz lefogyni :-)) Én is nagyon édesszájú vagyok, és úgy tudtam fogyni, hogy nem ettem semmi sütit meg csokit, kikapcsoltam az agyamból, hogy ilyen finomságok is vannak a világon. De tényleg nem könnyű. Próbálj meg édesség helyett joghurtot, gyümölcsöt enni - nekem így sikerült!

Karácsony előtt egyáltalán bele lehet még fogni a fogyókúrába? Emberkínzás, nem? :-)) Várj két-három hetet, aztán vegyél egy nagy levegőt és rajta!

Sok sikert!

2008. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha fogyni akarsz, SEMMIFÉLE édességet vagy zsírt nem ehetsz - de még csak nem is gondolhatsz rá!

Csak a gyümölcs (az se mind) és a joghurt mehet.

És, ha állandóan evésen gondolkodsz, akkor hízni fogsz. Még, ha sikerül is a fogyókúra, és kínkeservesen le is fogysz valamit - azonnal a dupláját hízod vissza utána. Ez a szervezeted reakciója ilyenkor.

2008. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne az ünnepek alkatt akarj fogyózni. Majd inkább januártól.

De. Én is imádtam a csokit és a sütit. Nem volt nap, hogy ne ettem volna.

Aztán egyszercsak elhagytam, mert én is le akartam fogyni. Eleinte hiányzott, aztán egyre kevésbé. A végén meg már nem is kivántam.

Ha mégis, akkor ettem helyette pár szem aszalt gyümölcsöt. De tényleg csak pár szemet és nem egy kilót. Most már elmondhatom, hogy lefogyott kövér vagyok. Jól nézek ki, de belül még mindig kövérnek érzem magam és továbbra is nagyon vigyázok. Maximum egy sportszeletnyi csokoládé az, amit egy héten megeszek és több nem is hiányzik. Ha te minden nap eszel továbbra is édességet, akkor nem fogsz lefogyni soha. Hagy ki őket. Akaraterő kérdése az egész és menni fog.

2008. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Ez így nem igaz,

én délelőtt, csokit és sütit ettem, ebéd helyett úsztam minden nap, este hús és zöldség, így fogytam fél éva alatt 8 kilót!

2008. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Ja , nem fél éva, hanem fél év! :-DDD
2008. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Hu én fél év alatt 8 kiloba belehalnék...én most azt próbálom hogy 6 után semmit nem eszek elötte meg bármit..állítólag ez hasznos+ még egy kis mozgás és csodákra képes:Dha édességet eszel napközben egyed, mert akkor mászkálsz , elhasználod a cukrot, ha már délután a tv elött ülve eszed akkor azt nem használod el, este zsír lesz belőle...

sok szerencsét!!

2008. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
miért kell édességet enni? Nincs rá szükséged. Amíg eszed addig jó finom stb beveszed a szádba megrágod lenyeled maximum 5 másodperc öröm. a 6ik másodpercben meg már nem lesz értelme sőt rágodhatsz azon,h miért etted meg. Hagyd abba sok kicsin sokat spórolz pénzügyileg is az egészségednek is jót tesz ráadásul nem fog mind1 egyes gramm cukor rádrakodni. A cukrot sajnos nem tudjok lemozogni a glikémiás indexe magas. a cukor amint a szervezetbe jut azonnal megy is a zsírdepókba 1 alkalmat leszámítva edzés után. ha érdekel írj mailt (személyi edző)
2008. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
A fél év alatt 8kg elég rossz eredmény. Rendes edzéssel és étrendel. 0,5-1kg felesleget lehet lepucolni sportolokról aki jó formában vannak éhezés nélkül és napi 20-40perc mozgással. Aki meg kezdő és van rajta több felesleg arról megy gyorsabban is. ha érdekel bővebben írj mailt (személyi edző)
2008. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rossz eredmény? hát ..el vagy tévedve..persze aki jojózni akar , az fogyjon nyugodtan heti egy kilókat!
2008. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
4 hós a kisfiam, amint abbamaradt a szopizás borzasztóan kívántam az édességet és szép lassan felkúsztak a kilók, szeretnék megszabadúlni tölle, de az édességet még mindig kívánom. Ezért ondoltam, ha megkívánom és csak délelőtt eszek belölle, akkor az még belefér. A mozgást még most nem tudom megoldani, edzőterem nem megy gyerek mellett, és mivel császárosak voltunk, volt némi komplikáció, ezért még nem ajánlották a mozgást. Valahogyan még is szeretnék megszabadulni a fölöslegektől.
2008. dec. 15. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!