Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ennyit fogytam...

Lehetséges hogy ennyit fogytam valóban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég kezdtem a fogyókúrát+edzést. Kb 3-4 hete. Az első két hétben meg se mozdult a mérleg. Múlthét pénteken mértem meg magam 69 kg voltam. Ma újra rá álltam 7 nappal később 65 kgot mutatott. Lehetséges lenne ez? Vagy ez mind víz?

Minden nap kb 40 percet edzek saját súllyal, és maximum 1200 kcalt eszek meg, amiben van minden fehérje,széndhidrát, zsír, rengeteg zöldség stb szóval nem koplalok. Plusz 3 liter vizet iszok minden nap.Meglepődtem a súlyon nagyon.



2022. jan. 20. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látszik is amúgy a változás?
2022. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg részben fogyás, részben súlyingadozás. Nem mind víz.


Viszont ennyi mozgással lehet, hogy az 1200 kcal kevés, ami növeli az izomvesztés arányát. De ha csak erősítesz, kardió nincs, akkor elég lehet ennyi. (Az egészséged miatt jó lenne kardió edzés is, de az nagyon eszi a kalóriákat, szóval növelni kell a bevitelt.)

2022. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha 150 centis nő vagy az 1200 akkor is kevés (én 153 cm vagyok)

egyébként valószínű, hogy elkezdett beindulni a fogyás és az látszik, ahogy előttem is írták, vegyesen

ezért kell előtte-utána fotókat csinálni meg mérni a körméreteid is, hogy jobban összehasonlítható legyen (saját példán nekem 74 cm a derekam, ami mellett voltam 69 és 63 kiló is. ez úgy történt, hogy 2 hetes coviddal és étvágytalansággal izmot és vizet vesztettem - de mivel nem zsírt, nem lettem kisebb)

2022. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor mérted magad? Reggel? Mert ha nem akkor lehet vizvisszatartas is, de pár kilót valószínűleg fogytál
2022. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Reggel mértem ébredés után. Érzem a változást picit de annyira nem durván. Köszi a válaszokat!:)
2022. jan. 20. 23:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 175 cm vagyok :D
2022. jan. 20. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!