Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúránál, mozgásban nehéz...

Fogyókúránál, mozgásban nehéz lenne elsőre a kettlebell? Nem zsírt akarom csökkenteni, hogy a hasam kisebb legyen

Figyelt kérdés

Elhatároztam teljes életmódot váltok ami nem egyről a kettőre megy.

Eddig napi 1óra séta van, minél többet mozgok ülő munka mellett.


2022. jan. 26. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem létezik, hogy nem csökkented a zsírt és kisebb lesz a hasad, vagy fel vagy puffadva úgy érted?


A kérdés fő témájára válaszolva, jó lenne először saját testsulyos edzést elkezdeni soksok guggolassal és hasonlókkal. Én jártam olyan kettlebell klubba ahol simán voltak túlsúlyos emberek akik normális fekvőt nem nagyon tudtak volna megcsinálni vagy egy egészségest futni.


Változatosan mozogj, például legyen olyan nap amikor intenzívebb mozgást végzel, de legyen olyan amikor csak kettlebell. Egyébként a tabata is jó fogyáshoz.

2022. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettlebellhez menj el valakihez, aki megtanít hogyan kell használni, mert durván lesérülhetsz
2022. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó edzőhöz kerülsz, aki fokozatosan építi fel a mozgásod, akkor nem nehéz.

Én is kettlebellezéssel fogytam, kiegészítve kocogással és túrázással, nyáron biciklizéssel.

2022. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Saját magamtól csinálom, yt videók alapján. 7:30tól 18:30ig dolgozok. 19:50 körül esek haza, akkor már nincs erőm elmenni edzeni. Itthon csinálok mindent. Jelenleg nem tudok váltani mert itt ők támogatnák, a tovább tanulást elkezdhettem a phdt.
2022. jan. 26. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Belevágtál végül a kettlebell-be? Mik a tapasztalatok? Tudtál vele fogyni?
2022. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!