Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok a mai csalónapomho...

Mit szóltok a mai csalónapomhoz? Eláshatom magam egy életre, igaz?

Figyelt kérdés

A reggelim és az ebédem még normális volt, aztán délután ezeket ettem:

1 kakaós csiga

1 Túrós batyu

2 mini mogyorós fánk

4 bolti sós karamellás szelet (szputnyik)

1 tábla csoki

1 doboz (100 gramm) marcipánnal töltött datolya

Ez durván 3000 kalória lehet :(

Pedig re desen eszek, nem koplalok:(


2022. jan. 31. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Ettől legaláb 2,5-3 kilót hízni fogsz. Most 2 napig vizen meg c-vitaminon kivül semmit se egyél.
2022. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na azért túlozni sem kell, ha jól tudom 9000 kalória kell egyetlen kiló hízáshoz, vagy 7000.
2022. jan. 31. 19:44
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem csak a kalóriával nem fukarkodtál...szénhidrátot és zsírt is vittél be rendesen :D

De legalább ma telenyomtad magad édességgel.Most 1 hónapig kitart,nem?

Holnap új nap van.Ami lehetőség is egyben hogy kijavítsd a mai zabálásod :)

Úgyhogy addig még ne ásd el magad :)

2022. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell a túlzás, valóban? Ki akarja magát EGY ÉLETRE elásni?
2022. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent mennyi kaloriat eszel? Eleg valtozatosan etkezel?

Csak azert kerdezem, mert en akkor zabaltam ennyire “csalonapon”, amikor nagyon szarul csinaltam dietat, tul keves kaloriat vittem be es az is nagyon egyhangu volt.


Bar en mar konkret csalonapot se tartok, ha valami egeszsegtelent kivanok meg, akkor megeszem es megyek tovabb. Amiota valtozatosan es normalisan etkezem, azota baromi ritkan kivanok meg pl egy zacsko chipset vagy epp mekit, szoval belefer.


Ne temesd magad kerdezo, ez egy ilyen nap volt, majd a holnap jobb lesz. Viszont nezd azert at az etrended, lehet valami nem okes vele.

2022. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Megetted és kész, ez van. Nem történt semmi, nem kell aggódnod. Előre nézz, ne hátra, és figyelj hogy ne legyen nagyon sűrűn ilyen, mert könnyű hozzászokni.
2022. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!

Én 1 hónapja kezdtem el diétázni.A hétköznapjaim példa értékűek.Sportolok (súlyzós edzés, futás) , mellette 1700-1800 kalóriát viszek be tápláló,minőségi kajákból.2500-2800 kalóriaszükséglet mellett(attól függően hogy az adott napon sportoltam-e,mit és mennyit) Szóval hét közben még lazán vihetnék be, de nem igazán igénylem.Teljesen jól elvagyok.Mellette megfelelőt pihenek, eleget iszom,csapvízet.

Aztán eljön a szombat...amikor is megyek a szüleimhez.Minden szombaton palacsintázni.18 darab palacsintát tolok be ebédre :D Nem nagyokat,nem kicsiket,közepeseket.Mindenféle töltelékkel.Túró,mák,dió,lekvár,kakaó,nutella.Most pontosan nem mondom meg,de 3200kcal körüli csak az az étkezésem.És estére még a drága anyukám csomagol maradék palacsintát :D Amit természetesen este már nem tudok megenni,úgyhogy marad másnapra is.Amivel kicsit a vasárnapom is el van cseszve.Félreértés ne essék.Én ezt nem falási rohamként élem meg.Hanem csak mert ez nálunk egy régi hagyomány,és a kedvencem is a palacsinta amit képtelen vagyok elhagyni :) Ha elém van rakva megeszem amennyi ott van :D

Semmi más kajánál nincs ez :) Nálam ez egy extrém kivétel.Amivel azt gondolná az ember hogy mekkorát hibázik egy diéta közepén.

A valóság viszont az,hogy a 4 hét alatt 2 és fél kilót fogytam.Mert a hétköznapok alapján biztos fogytam volna 1 kilót minden héten.De a hétvégi zabálás lefojtotta ezt kevesebbre.Átlagba még így is úgy jött ki hogy fogytam.És nem 132,5 kiló vagyok hogy gyorsan indulnának meg a dolgok.Csupán 80 voltam,és most 76 vagyok.És ha a súly hazudna is,a tükör nem hazudik.Érzem a változást.Palacsintazabálás ide, palacsintazabálás oda :)

Úgyhogy ne ásd el magad :)

2022. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Már mindegy, mert megetted... De holnaptól nem csak új nap, de új hónap is kezdődik, szóval sikeres februárt :)!
2022. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

En feladtam a dietat es fogytam. Megfogadtam hogy nem fogok olyat enni amit utalok es csak mert egeszseges, es mindig azt eszem ami finom es eppen kivanom. Minden etkezeshez eszek szenhidratot, kenyeret, rizst, krumplit. Ugyanazokat eszem mindenbol, csak joval kevesebb adagot, olyat ami gyorsan kesz, kevesebb nasit.

Pl. Mai kajam:

R. Egy szelet piritos tonhalkrem tea.

Tiz: kimaradt mert keson reggeliztem.

Ebed: pipifasirt, vajas parolt zoldseg, tartarmartas, sult krumpli

Nasi: jo reggelt keksz lekvar, tea

Uzsi: csokis gabonapehely tej

Vacsi: kenyer pizzakrem feltet sajt, paprika, tea

Szoktam csinalni kinai gyorslevedt, felezem a tesztat, majkremes kenyer, fott virsli, kolbaszos rantotta stb. A lenyeg a kicsi mennyiseg, tehat 3-4 vekony karika kolbasz, aprora vagom, egy tojas egy szelet kocka kenyer.

2022. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 2 hete diétázom. Mai nevén keto. Vagyis szénhidrátcsökkentett. De mivel nem tudom 100%on megvonni a szénhidrátot így 1-1 falat belefér az egésznapi étkezésbe. Jelenleg 4,5-5 kg fogyásnál járok. Szeretném ezt folytatni sokáig, de nem gondolom úgy, hogy meg kell minden édeset szüntetni, mert úgy nem lehet. Amikor úgy csináltam akkor még rosszabb lett az egész, és hamar belebuktam. 😞 Szóval mértékkel beosztva még csaló nap sem kell.
2022. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!