Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a leggyorsabban...

Hogy tudnék a leggyorsabban lefogyni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam ami nem káros, és suli mellett is meg lehet oldani. Előre köszönöm a hasznos és ÉRTELMES válaszokat!:)
2010. szept. 10. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Kisebb kajaadagokkal.
2010. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És ez így magában hatásos?

köszi:)

2010. szept. 10. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:

persze h hatásos, ah nem púpozott tányérral hanem csak a felét eszed meg úgy fogyni is fogysz, és nem is leszel tápanyaghiányos, hisz ugyanúgy eszel mindneből csak kevesebbet

am suliba szendvics( rozskenyér+zöldségek+vmi feltét)

alma, gyümölcs natúr joghurt, korpovit keksz, müzli (most van ilyen cukormenets, na az nagyon finom)

2010. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én is fogyózok én reggel és délbe eszek amenyit akarok este pedig egy falatot sem. Az ilyen édesített szarokat hanyagold meg a csokoládét is én 1 hónap alatt 7 kg ot nyomtamle
2010. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kevesebb kaja(de nem 1/8 zsemle meg ilyenek...)és sok ásványvíz.De lehet sima víz mind1.Kb 2 liter naponta és akkor le fog menni egész gyorsan.Amúgy ha gyorsan akarsz fogyni akkor ezt a bőröd látja kárát:)
2010. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
sportolj b+
2010. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a puszta testsúlly csökkentése a lényeg, akkor ugyanazt edd mint eddig, csak keveset. Ha ki is akarsz nézni valahogy az már összetettebb kérdés. Esetleg nézz utána fitness oldalakon.
2010. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fuss esténként! Én másfélhónapja teszem ezt és minusz 1 gatyaméret.
2010. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy mennyi a túlsúlyod, és mennyi ideje tart, de

Hogyan szeretnél testedtől és szervezetedtől gyors megoldást, amikor x időn át nassolnivalóval és nem megfelelő táplálkozással kínoztad?

Két kérdésem lenne:


1. Mit akarsz elérni? Szálkás, szép, nőies alakot vagy vékony, de zsírtól, kocsonyásan rengő női testet?


2. Mennyi idős vagy, és mennyi a testsúlyod, (de őszintén válaszolj, saját érdekedben).


Várom válaszod, ha kéred segítségem.

2010. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Változatos étrend,fehérjedús.Többszöri étkezés.Sok folyadék,és ami a legfontosabb a testedzés.Tele van ilyen oldalakkal a net,de logikusan belegondolsz,hogy mik azok a dolgok,amiket nem szabad enni.Én most nem fogom leírni,mert ha annyira le akarsz fogyni,akkor úgy is utána jársz meg ilyenek.Meg mindenki tudja,miket szabad,és mik azok amiket nem szabad fogyasztani.De kérlek.Ezt az este 6 óra utni nem evést,ezt hanyagold,mert ez borzasztóan nevetséges diéta:-)
2010. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!