Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? 160cm,38kg, és...

Stkee kérdése:

Mit gondoltok? 160cm,38kg, és 13 éves lány.

Figyelt kérdés

Most vagyok 160cm,38kg és 13 éves

Tavaly nyáron voltam 157cm 47 kg.

Akkor (szepptemberben) fogyózni kezdtem

a következő képpen(szeretném ha irnátok kommenteket!!!légyszi)

nos:

reggeli 1 nyolcad zsemle!!(a zsemle aljának a felének a fele az 1 8-ad zsemle)

a suliban 6 óránk volta 3 óra után már rooszul voltam,de nem ettem,az 5.óra előtt mikor már úgy korgott a hasam,h szoritani kellett h ne legyen oan hangos vettem a büfében 1 csokit,ennyi volt a kajám délelőtt,ebédre a sulis menza negyedé ettem utána 2 órát edzésen voltam,majd kb 6 kor hogy ne ájuljak el ettem még 1 csokit majd kb.8kor vacsira 1 db graham kenyeret,nagyon éheztem egész nap,de nem hagytam abba a fogyozást,igy karácsonyra 47kgrol 37lettem ekkor anyum nagyon keményen elbeszélgetett velem és azóta rendesebben eszem,azóta viszek a suliba rendes kaját ebédelek és a többi....szoval most vagyok 160cm 38és fél kg 13évesen,ugye ez nem sok,vagy folytassam azt a fogyokúrát szerintetek?


2010. szept. 10. 15:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
21%
simán normális ne aggodj ezen ennyit:)
2010. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ajjaj, 13 évesen nem kéne ennyire anorexiásnak lenni...

Tavaly nyáron voltál jó súlyban, most is 10-12 kiló rád férne. A fogyókúrád meg...Á, nem is értem. Nekem 1/8 zsömle fél fogamra sem elég. Egy sztenderd étkezésem 16x-szor ennyi és nem vagyok kövér (sőt).

2010. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
sztem inkább hízókúrát. többnek kéne lenned.
2010. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Te anorexás vagy!Ne csináld ezt, kérlek!Hidd el nekem nagyon rossz dolog.Enni jó!Az ételek ízét nem lehet pótolni semmivel.Próbáld ki a következőket: 1 nap, egyél annyit amennyit csak akarsz és azt amit akarsz.Nagyon jó kedved lesz és élvezni fogsz mindent amit csinálsz!Egyél, légyszi és ne folytasd ezt tovább, mert nagyon rossz vége lesz!
2010. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tetszenek nekem a duci lányok, de te meg már túl sovány vagy.Egy 45kg-ig minimum menj fel.
2010. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
hát mindenki tudja, h a fiuk is azt szeretik, ha van mit fogni, nem a kis 40kilos gebéket...legalábbis én ezzel igyvagyok...de hogy 38 kilo legyé az má tényleg beteges...minek kell fogyokuráznod 13 évesen? nemigen tesz ez jot ám egy fejlödö szervezetnek :)
2010. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez már beteges már bocs.38 kg 160 cm re??Azért ez kicsit kevés.Híznod kell sztem vagy ha nem akarsz akkor ebből baj is lehet.1/8 zsömle az mi????kb semmi.Én ha fogyoztam nem vettem ennyire durvára.Tonkreteszed a szervezeted.
2010. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass anyukádra! Amit itt leírtál, azt semmilyen korban nem szabad megcsinálni, nemhogy ennyire fiatalon, mikor még fejlődésben vagy.


Egyébként hogy jutott eszedbe, hogy helyes ez a fogyókúra? Mással sincs tele a net (ez az oldal is)/női magazinok, minthogy a koplalás nagyon káros, súlyos következményei is lehetnek stb.

2010. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Úristen...én meg 160 centihez 52 kiló vagyok! 46 kilósan voltam pont ideális. Addig ütnélek anyád helyében, míg nem híznál vagy 10 kilót! Hülye csitri. Foglalkozz inkább a tanulással, ne ilyen baromságokat találj ki, hogy még így is kövér vagy! Meg ilyet, hogy majdnem elájulsz de nem ettél semmit. Szerinted ez fogyókúra? Nem így kell fogyókúrázni, hanem egészségesen kell enni. Elég ha ennyit csinálsz. Valószínűleg hízni fogsz, de legalább nem fogsz meghalni. De ha azt szeretnéd, akkor hajrá, koplalj csak. Majd ha kórházba kerülsz akkor ne csodálkozz.
2010. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hú, te dagadt állat, húsz kiló felett már hájas disznónak számítasz.

Idióta liba, 13 évesen lehetne annyi eszed hogy nem kezdesz 47 kilósan fogyókúrázni. Ha elvisz a mentő, meg is érdemled.

2010. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!