Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvastam valahol, hogy egy...

Olvastam valahol, hogy egy lány ezzel, és persze sporttal sokat és tartósan fogyott, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

7 óra:2 dl paradicsomlé

9 órakor:2 dl tej

11 órakor:10 dkg felvágott

13 órakor:10 dkg sovány sajt

15 órakor:2 db gyümölcs

17 órakor:2 dl tej

19 órakor:2 db gyümölcs



nem tudom,meddig csinálta,de ha jól emlékszem 2 hétig.


2010. nov. 14. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezzel tuti a fogyás,és tuti,hogy az abbahagyása után visszaszedi az ember azokat a kilókat.

Ez egy nagyon kalóriaszegény étrend.És én a tejtől,meg a gyümölcstől csak még éhesebb lennék.Meg a felvágottat magában nem tudnám megenni.

Ebben az étrendben nincsen,csak fehérje(felvágott,tej,sajt),meg egy kis gyümölcs,hogy legyen benned valami vitamin,meg egy kis gyümölcscukor.

szerintem,ha tartós fogyást szeretnél elérni,ne ezt a diétát válaszd.

2010. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elvileg az is jó ha úgy étkezel mint ahogy sokszor mondják h reggel mint a király...Szerintem a reggeli fontos 1,mert reggel kell az energia a naphoz 2,mert azt még a nap folyamán bőven lemozgod.Az ebéd minden esetben jó ha föttétel,mert ugy tönkremehet a gyomrod a sok hideg kajátol h el sem hiszed.Estére pedig nagyon megozlanak a vélemények este 6 után jobb már nem eni szoval a vacsi 6 ig legyen meg.Annyi minden hall az ember...valaki még a gyümölcsbe is beleköt hogy az hizlal este,de szerintem mindenbe bele lehet kötni és amondo vagyok hogy lehet enni este de mértékkel és lehetöleg ne nehezet.A kenyér az amire azt mondják h azt ha elhgyja az ember sokat fogyhat,de valjuk be elég nehéz,föleg annak aki szereti.

Szóval összességében ez az étrend szerintem nem jó amit irtál,nincs meg a reggeli energia és még a gyomort is kikészitheti.(Ez csak egy vélemény,biztos van sok ember aki máshogy gondolja).

2010. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én azt gondolom, hogy ez az étrend rendkívül kalóriaszegény és sport mellett szinte nincs olyan ember aki ne fogyna ilyen diétával

DE

Számitasaim alapján az étrend nem haladja meg az 1000 kalóriát, ez pedig egy kritikus szint, egészség szempontjából nem nyerő és talán hosszútávú alaktartás céljából sem, mivel a szervezete bírja a kemény tempót egy ideig, de nem örökre.

Az is valószínű, hogy a szervezet raktározni kezd és a diéta befejezte után minden visszajön.


Összesítve nem győzött meg ez az étkezési terv, pontosabban nem győzött meg, hogy ez bárkinek is jó lenne, egészségügyileg egyáltalán nem díjazom, de más szempontból sem. Ennél sokkal jobb diétát is lehet követni, ami kevésbé mellékhatásos és koplalás-beütéses.

2010. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

12:50 vok.

Azon gondolkodtam épp hogy ezzel és sportal?Hát ha így elmennék edzésre hogy ezt ettem ott tuti helyben felfordulnék,nem valami kalóriadús étrend és nem hiszem h aktiv mozagáshoz elegendő az energiabevitel.

2010. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2010. nov. 14. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Attol hogy leirta máshol is az illetö még nem jelenti azt hogy jo,de látom nem hiszel nekünk hogy ez így nem egy jo étrend.Hidd el h aktiv sporttot nem birna ilyen menyiségü kajával és vissza is fog jönni amint rendesen eszel.
2010. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én hiszek nektek,csak azért linkeltem be,hogy nehogy azt higgyétek,hogy ezt én találtam ki..
2010. nov. 14. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg sem fordult a fejemben hogy te találtad ki:)ez ari volt!

Aműgy a tej sokmindenkit hizlalamúgy ha olyan gyümölcsel eszi az ember még meg is hajt:)

2010. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Reggel pl:szendvics roszkenyér,sonkás szalámi,sajt,zöldségek.(inni:juice,zöldtea atb.)

Ebéd:Mindenképpen föttétel(szükség van rá,a gyomorot sem teszed tönkre a sok hideggel)Lehet nomsálisat is enni,de ha annyira figyel az ember akkor pl rántott hus,hal vagy sajt melé nem köret hanem valami párolt zöldség vagy sali.De szerintem ebédre még ennél több is belefér.Vacsit meg jó megejteni 6 ig.(Közben sokat inni,figyelni gymiknáél hogy pl.egy lama ha kicsit savanykás még éhesebb leszel tőle.)Vacsira valami lightos kell.

2010. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!