Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki esetleg próbálkozott...

M.84 kérdése:

Valaki esetleg próbálkozott már nehezített hullahopp karikával fogyni hasról? Vélemény?

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Pár barátnőm próbálta. Nem fogytak semmit ( nyilván), de ráadásul kék-zöld volt a derekuk.
2022. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Nem rossz dolog az, de csak attól várni a csodát tényleg nem lehet. Inkább formál semmint fogyaszt.

És első pár alkalommal tényleg kékül-lilul-zöldül a derék mert nagyot üt, de aztán már meg sem kottyan.

2022. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg valami normális sporton nem gondolkoznátok?
2022. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy fogsz formásodni, viszont ha fogyni akar az ember, akkor szerintem csak a hulahoppozás édes kevés. Szerintem figyelj az étrendre, legyél kalóriadeficitben, és mellé nyugodtan csináld.


Meg szerintem az se mindegy, hogy hány kiló vagy. Szóval tegyük fel, hogy vagy 85 kg, és 70 szeretnél lenni. Na, akkor érdemes lenne elkezdeni rendesen fogyókúrázni, kalóriát számolni, és akkor ahogy megy le a 15 kg, úgy fog lemenni a hasadról is a fölösleg. Viszont ha pl. alapból már ideális súlyban vagy, és már nem érzed úgy, hogy fogynod kéne, de azért még a hasad husis, nem vagy megelégedve vele, akkor szerintem hasznosabb a hulahoppozás. Szóval szerintem hasznosabb a hulahoppozás akkor, ha amúgy súlyilag rendben vagy, csak nem vagy annyira formás. Viszont ha van rajtad jó pár kg fölösleg, akkor szerintem előbb szimpla kalóriaszámlálással próbálj belőle lefaragni, esetleg közben is hulahoppozhatsz, ha akarsz. Ez az én saját véleményem, most lehet, hogy ez hülyeség, de szerintem ha rendesen van az emberen fölösleg, akkor előbb azt adja le, mert szerintem is a hulahopp karika inkább formásodásra jó, csak attól nem igen fogsz fogyni.

2022. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!