Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a terdem nem...

Nagyon rossz a terdem nem tudok sajnos futni se edzo terembe menni, de szeretnek fogyni es mozogni is . Uszasra gondoltam de nemtudom hogy jo e a fogyasra?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és az otthoni tornát is próbáld meg. A fogyás lényege az étkezés, ha semmit sem sportolsz is lehet fogyni, ha kalóriadeficitben vagy.
2022. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az úszás, a megfelelő étkezés mellett, kiváló módszer a fogyáshoz. Hangsúlyozom: az ÚSZÁS, nem a lubickolás!
2022. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az úszás lényegében a lehető legjobb. Átmozgatja a teljes testet, és kíméli az ízületeket
2022. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó szerintem is. De a kaja a legfontosabb.
2022. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Laura Horváth válasza:
Az úszás szuper! Csinálj comb erősítő gyakorlatokat, nekem ettől gyógyult meg. A futástól erősödött meg a combom.
2022. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elmennék szakemberhez. Nem, nem a három hónap alatt végzett okj instruktorhoz aki a gyorstalpaló által mindenhez IS ért, hanem leginkább gyógytornászhoz. Ő segít a térded rehabilitációjában is, ha kell orvoshoz irányít (bár magadtól is kivizsgáltathatod hogy mi a probléma, jobb ha diagnózissal mész), és állapotodtól függően edzésmódszert is ajánl.

Az úszás nem egy kalóriazabáló mozgás, de cserébe nagyon könnyű rosszul csinálni. Én elég sokáig gondoltam hogy nem kell nekem senki, majd úszom, aztán kiderült hogy a mellúszás miatt merevedett be a vállam, mert rosszul csináltam.

2022. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!